Mastercard اعلامیه جدید رمزنگاری را منتشر کرد: جزئیات مهم فاش شد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Mastercard با راه اندازی Mastercard Crypto Credential که اکنون با اولین تراکنش های همتا به همتا (P2P) خود عملیاتی شده است، یک نقطه عطف مهم را اعلام کرده است.

این اولین پیاده‌سازی دنیای واقعی Mastercard Crypto Credential است که برای اولین بار در کنفرانس اجماع در سال 2023 اعلام شد. علاوه بر این، این استارت آپ با افزودن شرکای جدید به اکوسیستم خود، قابلیت های خود را بیشتر افزایش داد.

Mastercard Crypto Credentials برای تسهیل و تأیید تعاملات بین مصرف کنندگان و مشاغل با استفاده از شبکه های بلاک چین طراحی شده است. تضمین می‌کند که کاربران مجموعه‌ای از استانداردهای راستی‌آزمایی را رعایت می‌کنند و تأیید می‌کند که کیف پول گیرنده از دارایی منتقل‌شده پشتیبانی می‌کند.

Mastercard Crypto Credential فرآیند را برای مصرف کنندگان با تبادل متادیتا ساده می کند و نیاز به دانستن اینکه کدام دارایی ها یا زنجیره ها توسط کیف پول خریدار پشتیبانی می شوند را از بین می برد.

مرتبط با

برای اولین بار، کاربران صرافی‌های رمزنگاری می‌توانند با استفاده از نام مستعار Mastercard Crypto Credential به جای آدرس‌های بلاک چین طولانی و پیچیده، ارز دیجیتال ارسال و دریافت کنند.

قابلیت‌های معاملات زنده اکنون در صرافی‌های بیت‌کوین Bit2Me، Lirium و Mercado در دسترس هستند و تراکنش‌های بلاک چین بین کریدورهای آمریکای لاتین و اروپا را تسهیل می‌کنند.

علاوه بر این، فعال کردن تراکنش‌های Mastercard Crypto Credential P2P این پتانسیل را دارد که به طور قابل توجهی بر بازارهای حواله داخلی و مرزی تأثیر بگذارد.

همانطور که در بیانیه ذکر شده است، کاربران در آرژانتین، برزیل، شیلی، فرانسه، گواتمالا، مکزیک، پاناما، پاراگوئه، پرو، پرتغال، اسپانیا، سوئیس و اروگوئه می‌توانند حواله‌های مرزی و داخلی را از طریق چندین ارز و بلاک چین ارسال کنند.

در حالی که انتظار می‌رود توسعه جدید پذیرش ارز دیجیتال را افزایش دهد، پتانسیل رشد در بازارهای حواله داخلی و فرامرزی امیدوارکننده به نظر می‌رسد.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید