Mastercard, Binance to launch their second prepaid crypto card in Latin America

مستر کارت و بایننس دومین کارت رمزنگاری پیش پرداخت را در آمریکای لاتین راه اندازی می کنند


پذیرش و استفاده از کریپتو در برزیل بالاتر از میانگین جهانی است.

MasterCard غول کارت های اعتباری با بزرگترین صرافی ارز دیجیتال بایننس همکاری کرده است تا یک کارت رمزنگاری پیش پرداخت دیگر را در آمریکای لاتین راه اندازی کند.

در 30 ژانویه، بایننس اعلام کرد که کارت بایننس در برزیل در دسترس خواهد بود. کارت جدید توسط Dock، یک موسسه پرداخت تحت نظارت بانک مرکزی برزیل صادر شده است.

این به کاربران جدید و موجود بایننس در کشور با شناسه ملی معتبر اجازه می‌دهد تا قبوض را با دارایی‌های رمزنگاری شده خریداری و پرداخت کنند. به گفته بایننس، این کارت در حال حاضر در مرحله آزمایش بتا است و “در هفته های آینده به طور گسترده در دسترس خواهد بود.”

برزیل پس از آرژانتین در آگوست 2022 دومین کشوری بود که بایننس این محصول را در آن عرضه کرد. بر اساس این اعلامیه، برزیل در میان ده بازار برتر بایننس در سراسر جهان قرار دارد.

در یک بیانیه مطبوعاتی که با کوین تلگراف به اشتراک گذاشته شد، گیلرمه نزار، مدیر عامل بایننس برزیل، اظهار داشت که این کارت “گامی مهم به جلو در ترویج پذیرش گسترده تر ارزهای دیجیتال و پذیرش جهانی است.”

پرداخت ها یکی از اولین و واضح ترین موارد استفاده از رمزنگاری هستند، اما فضای زیادی برای پذیرش وجود دارد تا رشد کند.

این کارت امکان تبدیل بلادرنگ از 14 دارایی رمزنگاری شده به فیات در محل فروش را فراهم می کند. مزایا شامل تا 8٪ بازگشت نقدی رمزنگاری برای خریدهای واجد شرایط و کارمزد صفر برای برداشت از برخی دستگاه های خودپرداز است.

بر اساس شاخص پرداخت های جدید مسترکارت در سال 2022، برزیل از نظر استفاده و پذیرش کریپتو در رتبه اول جهانی قرار دارد. نظرسنجی جهانی از بیش از 35000 پاسخ‌دهنده نشان داد که 49 درصد از برزیلی‌ها حداقل یک تراکنش مرتبط با رمزنگاری را در سال گذشته انجام داده‌اند، در حالی که میانگین جهانی 41 درصد است.

مربوط: مدیرعامل کوین بیس بیت کوین را مناقصه قانونی برای برزیل، آرژانتین خواند – واکنش

در ماه دسامبر، رئیس جمهور مستعفی ژایر بولسونارو لایحه ای را امضا کرد که استفاده از ارز دیجیتال را به عنوان یک روش پرداخت در داخل کشور قانونی می کند.

قانون جدید بیت کوین را به عنوان وسیله پرداخت مانند السالوادور قانونی نمی کند، اما بسیاری از دارایی های دیجیتال را تحت تعریف روش های پرداخت قانونی شامل می شود. یک رژیم مجوز نیز برای ارائه دهندگان خدمات دارایی مجازی ایجاد شده است.
نویسنده: Martin Young

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉