علامت بزرگ خوب برای قیمت شیبا اینو (SHIB) توسط گزارش فاش شد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • علامت صعودی SHIB، ETH و LINK توسط Santiment اعلام شد
  • میزان سوختگی SHIB بیش از 1000٪ افزایش یافته است

تجمیع کننده تجزیه و تحلیل Santiment گزارشی در مورد اتریوم و سایر آلتکوین های اصلی (شیبا اینو و چین لینک) منتشر کرد.

داده هایی که او به اشتراک گذاشت نشان می دهد که حرکت مثبتی در بازار برای معامله گران صعودی این سه ارز دیجیتال رخ داده است.

مرتبط با

علامت صعودی SHIB، ETH و LINK توسط Santiment اعلام شد

توییت منتشر شده توسط منبع داده مورد بحث در اوایل امروز نشان می دهد که عرضه SHIB، LINK و ETH که توسط نهنگ ها در صرافی های ارزهای دیجیتال نگهداری می شود از 27 می به طور قابل توجهی کاهش یافته است.

دارایی ده کیف پول برتر در این شبکه ها سقوط کرد: SHIB 2.4٪، LINK 2.9٪، و ETH 8.6٪ سقوط کرد.

تیم تجزیه و تحلیل Santiment تاکید کرد که کاهش عرضه ارز به طور کلی به عنوان یک “علامت صعودی بلند مدت” برای سرمایه گذاران است.

میزان سوختگی SHIB بیش از 1000٪ افزایش یافته است

پلتفرم تجزیه و تحلیل Shibburn که بر سوزاندن شیبا اینو متمرکز است، به اشتراک گذاشت که نرخ سوختن این ارز رمزنگاری محبوب میم در 24 ساعت گذشته شاهد افزایش قابل توجه 1460.86 درصدی بوده است.

بر اساس اطلاعات به اشتراک گذاشته شده توسط این ردیاب کیف پول، تا کنون هفت انتقال سوخت انجام شده است. در مجموع، جامعه SHIB توانست 110885723 سکه میم شیبا اینو را دفع کند. تقریباً تمام این مبلغ در یک انتقال توسط یک نهنگ ناشناس سوزانده شد و 100,000,000 SHIB برای همیشه به یک کیف پول غیرقابل مصرف بلاک چین فرستاد.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید