پیش بینی گاو نر عظیم بیت کوین توسط تاجر افسانه ای پیتر برانت ساخته شده است


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

پیتر برانت، تاجر کالاهای قدیمی، یک پست X را با پیش‌بینی صعودی در مورد اینکه انتظار دارد قیمت بیت کوین پس از اصلاح فعلی چگونه رفتار کند، منتشر کرد.

پنجاهمین سالگرد کسب و کار پیتر برانت

برانت در پست X خود به اشتراک گذاشت که سال جاری 2024، پنجاه و سومین سالگرد اولین معامله در بازار آتی است. با نزدیک شدن به این سالگرد بزرگ، او ارز دیجیتال پرچمدار جهان را به عنوان تجارت یک عمر تمجید کرد. او نوشت: «هرگز بازار دیگری مانند بیت کوین وجود نداشته و ممکن است وجود نداشته باشد.

اولین معاملات برانت، همانطور که معامله گر آن را توصیف کرد، قراردادهای آتی نقره و سکه قبل از 1964 بود. معامله در بورس کالای نیویورک در سال 1971 انجام شد.

برانت همچنین به اشتراک می‌گذارد که در طول حرفه تجاری طولانی‌اش انواع قراردادهای آتی معامله کرده است، «از ذرت تا طلا، اوراق قرضه خزانه‌داری تا مس، شکر تا روغن پالم، چوب تا گاو، شاخص‌های سهام تا تخم مرغ، سنگ آهن تا آیداهو. سیب زمینیها.”

طی چند سال گذشته، بیت کوین و برخی دیگر از ارزهای رمزنگاری شده مانند اتریوم را به دارایی های خود اضافه کرده است. با این حال، معامله گر اغلب از آلت کوین ها انتقاد می کند و بیت کوین تنها ارز رمزپایه ای است که او به آن به عنوان دارایی اعتقاد دارد.

معامله گر باهوش بیت کوین را ستایش می کند، از آلت کوین ها و ارزهای دیجیتال انتقاد می کند

در یک پست وبلاگ مرتبط با این توییت، برانت بر منحصر به فرد بودن بازار بیت کوین تاکید کرد. در مورد آلت کوین ها و میم کوین ها، او آنها را به عنوان “تکثیر” توصیف کرد که “وجود خود را مدیون بیت کوین است.”

به گفته برانت، چند چیز وجود دارد که بیت کوین را منحصر به فرد می کند. اولین مورد، ماهیت غیرقابل هک و «کمیت محدود، پذیرفته شده جهانی، قابل ردیابی و قابلیت عمل تقریباً آنی» آن است. معامله گر می گوید رفتار قیمت بیت کوین عامل مهم دیگری در اینجا است. به طور کلی، او معتقد است که بیت کوین “تلاشی برای تسخیر خصمانه سیستم ارزی جهان” است.

پیش بینی صعودی بیت کوین – 125000 دلار

برانت همچنین پیشرفت های قابل توجهی در قیمت بیت کوین از زمان پیدایش آن را تشریح کرد. این معامله گر اشاره کرد که پیشرفت های بیت کوین اغلب ماهیت سهموی دارد.

نمودار بیت کوین توسط برانت در پست به اشتراک گذاشته شده است طبق نمودار، دوره صعودی فعلی از اواخر سال 2022 آغاز شده و در حال حاضر ادامه دارد. هدف قیمت در اینجا تا 125000 دلار است.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید