نهنگ غول پیکر بیت کوین انتقال بزرگی به کوین بیس انجام داد


طبق پلتفرم تحلیل ارزهای دیجیتال زنجیره نگاهکیف پولی که مدت‌ها خوابیده بود پس از شش سال دوباره زنده شد و ۱۰۰۰ بیت کوین (۶۱.۵۵ میلیون دلار) را به کوین‌بیس پرایم واریز کرد.

آخرین انتقال به دنبال چندین تراکنش مهم بیت کوین در اوایل این هفته انجام شد. گزارش شده توسط U.Todayدولت ایالات متحده اخیراً در تاریخ 26 ژوئن تقریباً 241 میلیون دلار بیت کوین به کوین بیس ارسال کرده است. علیرغم برخی نگرانی‌های جامعه، این انتقال هیچ حرکت قابل توجهی در قیمت ایجاد نکرد.

مرتبط با

یکی در 27 جولای به شدت کمیاب این انتقال زمانی انجام شد که بیت کوین به ارزش 3 میلیون دلار که در سال 2010 منتشر شد، به صرافی Binance منتقل شد. این سکه‌ها از دوران استخراج CPI آمده‌اند، زمانی که می‌توانیم بدون استفاده از سخت‌افزار خاصی، ارز دیجیتال اصلی را با رایانه شخصی خود استخراج کنیم.

بیت کوین همچنان در رکود است

به گفته CoinGecko، قیمت بزرگترین ارز دیجیتال پس از افزایش به 62314 دلار در حال حاضر با 61522 دلار تغییر می کند. داده هاارز دیجیتال پیشرو در هفته گذشته نزدیک به 5 درصد کاهش یافته است.

پسندیدن گزارش شده توسط U.Todayپس از افت اخیر قیمت، ورود به کیف پول های اصلی بیت کوین سرعت گرفته است.

مرتبط با

کریپتوکارنسی پیشرو که پس از سقوط به زیر سطح 59000 دلار، شاهد رشد کوتاهی بود، در تلاش است تا شتاب صعودی خود را بدون اینکه حتی یک کاتالیزور صعودی اصلی در نظر داشته باشد، به دست آورد.

با این حال، شایان ذکر است که وجوه قابل معامله در مبادلات بیت‌کوین جریان‌های ورودی را بر نمی‌گردانند، که به گاوها یک مهلت بسیار ضروری را ارائه می‌دهد.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید