بیت‌های عظیم بیت کوین ارسال شده به کوین‌بیس، جامعه انتظار فروش در بیت‌کوین را دارد


تصویر جلد از طریق Stock.adobe.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Whale Alert، کارآگاه محبوب بلاک چین که تراکنش‌های ارزهای دیجیتال بزرگ را ردیابی می‌کند، کمتر از 10 تراکنش را شناسایی کرده است که مقدار حیرت‌انگیز بیت کوین را به صرافی Coinbase منتقل می‌کند.

در نتیجه، نهنگ‌های ناشناس بیش از ۸۰۰ میلیون دلار بیت‌کوین را وارد صرافی ارزهای دیجیتال پیشرو و عمومی کردند. کاربران بیت کوین در نظرات فرض می کنند که نهنگ ها در شرف شروع فروش بیت کوین با تایید ETF بیت کوین هستند.

صدها میلیون دلار بیت کوین به کوین بیس ارسال شد

پلتفرم ردیابی ارزهای دیجیتال فوق، هفت تراکنش بزرگ بیت کوین را شناسایی کرد که بیشتر آنها پشت سر هم انجام می شدند. بزرگترین انتقال، 4,464، حاوی 4,711 BTC و دو مورد حاوی 2,913 BTC بودند. بزرگترین انتقال از این مبلغ معادل 221,042,719 دلار بوده است.

این نشان می دهد که کل مقدار بیت کوین منتقل شده برابر با 17291 بیت کوین به ارزش 807.6 میلیون دلار در زمان نگارش این مقاله است.

امروز، پس از تایید کمیسیون بورس و اوراق بهادار به رهبری گری جنسلر، وجوه قابل معامله در بورس بیت کوین، قیمت این ارز دیجیتال پرچمدار 4.18 درصد افزایش یافت و به 47,800 دلار رسید و یک قدم به سطح مهم 50,000 دلار نزدیک شد.

با این حال، در حالی که برخی از نهنگ ها در حال فروش هستند، برخی در حال انباشت بیت کوین با قیمت های بالا هستند. همان منبع بالا همچنین چهار تراکنش با 1311 بیت کوین را شناسایی کرده است. در مجموع 5244 بیت کوین به ارزش 246.6 میلیون دلار از کوین بیس به کیف پول های ذخیره سازی سرد منتقل شد.

مکس کایزر از بنیانگذار MicroStrategy برای ETF بیت کوین تشکر می کند

بیت‌کوین‌کننده صدا، مکس کیزر، که از سال 2011 پس از ناپدید شدن ساتوشی ناکاموتو از دستور کار عمومی، از بیت‌کوین پشتیبانی می‌کند، با انتشار پستی در توییتر به مایکل سیلر، بنیانگذار و مدیر کل سابق غول هوش تجاری MicroStrategy، مایکل سیلر تبریک گفت.

به لطف Saylor، MicroStrategy از آگوست 2020 به تدریج بیت کوین را خریداری کرده و بیت کوین را در ترازنامه خود قرار داده است. دو هفته پیش، این شرکت یک خرید بزرگ دیگر بیت کوین را اعلام کرد و 14620 بیت کوین اضافی را به قیمت تقریباً 615.7 میلیون دلار خریداری کرد.

این خرید عظیم بین 30 نوامبر تا 26 دسامبر انجام شد. هم سایلر و هم کایزر صدای ماکسیمالیست های بیت کوین را بلند می کنند. کایزر مکرراً در توییت‌های خود از سایر ارزهای دیجیتال انتقاد می‌کند و کمیسیون SEC را به دلیل بیانیه‌های سال گذشته که ADA، XRP و سایر دارایی‌ها را «اوراق بهادار ثبت‌نشده» می‌خواند، تحسین می‌کند.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید