انباشت 23 میلیون XRP در زنجیره شناسایی شد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در حالی که اکوسیستم کریپتو هنوز در حال افت شدید است، ارزهای دیجیتال مختلف، از جمله XRP، به هر روند صعودی که می توانند دست یابند، چشم دوخته اند. پسندیدن ضبط شده بود بر اساس بیانیه پلتفرم تحلیل رمزنگاری Whale Alert، یک نهنگ به تازگی 23,037,429 XRP را خریداری کرده است که می تواند حرکتی امیدوارکننده تلقی شود.

بر اساس اطلاعات ثبت شده، نهنگ این مبلغ را از کیف پول صرافی بایننس انتقال داده است. مقصد رمز مشخص نیست. با این حال، کیف پول توسط یک کاربر Binance فعال شد. چنین نقل و انتقالات نشانه‌ای از احیای احساسات سرمایه‌گذار است که می‌تواند دارایی‌های مربوطه را در سراسر صفحه بسیج کند.

با توجه به اینکه XRP Open Interest (OI) در 24 ساعت گذشته 2.12 درصد کاهش یافته است، خرید نهنگ نشان دهنده یک روند معکوس عمیق است. طبق داده‌های Coinalyze، بهره باز XRP از 380.7 میلیون دلار فراتر رفت و Perpetual Contracts با 374.5 میلیون دلار برجسته شد.

این رقم نشان دهنده کاهش جزئی است. این معیار می‌تواند یک معکوس نهایی با تجمع مجدد جزئی در رویش مجدد زنجیره را ببیند. آدرس گیرنده 23 میلیون توکن XRP اولین خریدار نیست و در حال حاضر موجودی 32.113 میلیون دارد.

نمای قیمت XRP

در بیشتر سال‌ها، قیمت XRP یکی از سخت‌ترین قیمت‌ها در میان 10 قیمت برتر باقی ماند. Ripple v. که هنوز به نتیجه نرسیده است. شکایت SEC به عملکرد XRP ادامه داد.

در حالی که مرحله حل و فصل یک تغییر احتمالی در مبارزه حقوقی را نشان می دهد، سرمایه گذاران اغلب قبل از اتخاذ موضع منتظر نتیجه مذاکرات هستند. در زمان نگارش این مقاله، XRP به قیمت 0.5011 دلار تغییر می کند که در 24 ساعت گذشته 4.18 درصد کاهش یافته است.

این موقعیت قیمتی بسط کاهش هفتگی است. با این حال، بهبودی بزرگ به ویژه با تکمیل پرونده Ripple-SEC نزدیک است.
نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید