افت عظیم 200000 بیت کوین (BTC) در 60 روز پیش بینی می شود: Mt. به روز رسانی Gox


کالین وو، یک چهره برجسته در زمینه روزنامه نگاری رمزنگاری، Mt. Gox اخیراً یک فرآیند تأیید ایمیل را برای کاربران معرفی کرده است که نیاز به تأیید مالکیت حساب‌های آدرس صرافی تعیین شده به عنوان آدرس‌های پرداخت بیت‌کوین (BTC) و بیت‌کوین کش (BCH) دارد. .

این اقدام در پی گزارش‌های دسامبر 2023 است که تأیید می‌کند طلبکاران از طریق حساب‌های PayPal خود به ین ژاپن غرامت دریافت می‌کنند و بازپرداخت‌های مستمر برنامه‌ریزی شده برای تمدید تا سال 2024 است.

نگرانی اصلی که از این توسعه ناشی می شود این است که Mt. گفته می شود که Gox مقدار قابل توجهی بیت کوین آزاد می کند. اگرچه برآوردها از 142000 بیت کوین تا 200000 بیت کوین متفاوت است، فقدان اجماع بین منابع منجر به افزایش نظارت در جامعه رمزنگاری شده است. فعالان بازار به ویژه محتاط هستند زیرا شمارش معکوس برای انتشار 200000 بیت کوین احتمالی در 60 روز آینده آغاز می شود.

پیچیده کردن مسائل، Mt. Gox در حال حاضر دارای 143000 BCH است که گمانه‌زنی‌ها در مورد تأثیر ترکیبی راه‌اندازی بیت‌کوین و بیت‌کوین کش بر پویایی بازار را تشدید می‌کند. با توجه به اینکه 69 میلیارد ین دیگر تحت کنترل صرافی گزارش شده است، این امر به دلیل پتانسیل آن برای تأثیرگذاری بر احساسات گسترده تر بازار توجه را به خود جلب کرده است.

از آنجایی که صنعت از نزدیک این سناریوی در حال تحول را تماشا می کند، تحلیلگران و علاقه مندان مشتاقانه منتظر Mt. در انتظار جزئیات بیشتر و تایید از Gox. پیش بینی محتاطانه در جامعه بر اهمیت این داستان تأکید می کند و آن را به نقطه کانونی برای مشاهده دقیق در هفته های آینده تبدیل می کند.
نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید