تعداد عظیمی از 142000 اتریوم در مبادلات وارد و خارج می شود


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

اتریوم (ETH) در چند ساعت گذشته کاهش قیمت را تجربه کرده است و زیان های ثبت شده در سراسر بازار در 24 ساعت گذشته را ترکیب کرده است. در این دوره، چندین لات‌های اتریوم وارد و خارج از پلتفرم‌های معاملاتی برتر شدند، که نشان می‌دهد ممکن است فروش عمده‌ای در راه باشد.

نهنگ های اتریوم قبل از تصمیم ETF اقدام می کنند

بر اساس داده‌های ارائه‌دهنده تجزیه و تحلیل رمزارز Whale Alert، تقریباً 142177 ETH در 24 ساعت از پلتفرم‌های معاملاتی، کیف پول‌ها و موتورهای نگهبانی وارد و خارج شده است. برخی از کوچکترین مقادیر ثبت شده در زنجیره شامل 6,455 ETH به ارزش 24,109,913 دلار ارسال شده از یک کیف پول ناشناخته به Wintermute و 30,440 ETH به ارزش 115,709,365 دلار ارسال شده به موسسه Coinbase.

مرتبط با

در حالت ایده‌آل، زمانی که نهنگ‌ها یا نهادها یک ارز دیجیتال خاص را به یک پلتفرم تجاری متمرکز یا غیرمتمرکز منتقل می‌کنند، معمولاً به این معنی است که فروش قریب‌الوقوع است. در حالی که بعید است که توکن های ارسال شده به صرافی ها فروخته شوند، روند فعلی در مورد اقدام نهنگ اتریوم احتیاط را ایجاب می کند.

در حالی که تنها 24 ساعت تا تصمیم برنامه Spot Ethereum ETF باقی مانده است، تنش ها در بازار بیشتر شده است زیرا بسیاری از سرمایه گذاران در مورد امکان تایید تردید دارند. داده های فعلی بازار نشان می دهد که اتریوم در 24 ساعت گذشته 2.68 درصد کاهش یافته و به 3708.13 دلار رسیده است. کاهش قیمت همچنین نشان دهنده تضعیف احساسات است زیرا سرمایه گذاران تا زمان تصمیم گیری ETF امنیت را انتخاب می کنند.

شور و شوق بازار غیرقابل پیش بینی است

هنوز اندازه گیری دقیق روند کلی سرمایه گذاران تا حدودی دشوار است. بهره باز اتریوم (OI) که در حال حاضر توسط Coinalyze اندازه گیری می شود، طی 24 ساعت 4.85 درصد کاهش یافته و به 11.6 میلیارد دلار رسیده است که نشان دهنده موضع روشنی در جبهه بازار مشتقات است.

مرتبط با

در نتیجه، در چند روز آینده با تصمیم نهایی SEC ایالات متحده در مورد برنامه های کاربردی اتریوم VanEck و Ark 21Shares، تغییرات قیمت چشمگیرتری در راه است.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید