ماشینسکی برای رد شکایت های NY AG حرکت می کند، می گوید این “طوطی اطلاعات نادرست” است


الکس ماشینسکی، مدیر عامل سابق سلسیوس، به هفت فقره کلاهبرداری در ارتباط با “اظهارات نادرست و گمراه کننده” در مورد شرکتش متهم شده است.

الکس ماشینسکی، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل سابق پلت فرم ورشکسته وام دهی رمزارز سلسیوس شبکه، به شکایتی که لتیتیا جیمز، دادستان کل نیویورک علیه او ارائه کرده بود، پاسخ داده است. بر اساس این سند، پرونده در ارائه واقعیات پرونده و استدلال قانونی آن دارای ایراداتی بوده و باید منتفی شود.

جیمز در شکایت خود به نمایندگی از مردم ایالت نیویورک مدعی شد که ماشینسکی بیش از 26000 نفر از ساکنان نیویورک را میلیاردها دلار کلاهبرداری کرده است، به ویژه با اظهارات نادرست در مورد وضعیت مالی شرکت.

پاسخ ماشینسکی ادعا می‌کند که این شکایت «اطلاعات غلط طوطی» است، درک نادرست از کار سلسیوس و عباراتی با دقت انتخاب شده از ۱۸۰ حضور هفتگی ماشینسکی در یوتیوب را نشان می‌دهد. علاوه بر این، ادعا می‌شود که این دعوا شرایطی را که خارج از کنترل ماشینسکی است، یعنی رکود در بازار ارزهای دیجیتال در نظر نگرفته است.

این پاسخ همچنین در اجرای قانون مارتین، قانون سختگیرانه اوراق بهادار “آسمان آبی” نیویورک و سایر قوانین ذکر شده در شماره هفت ناقص بود. در پاسخ آمده بود:

از آنجایی که این شکایت هیچ ادعایی قانونی و قابل تشخیص علیه ماشینسکی ندارد و در غیر این صورت ناقص است، باید به طور کامل رد شود.

شکایت جیمز علیه ماشینسکی در 5 ژانویه اعلام شد و در ماه مارس تغییر کرد. حداقل از نظر پاسخ ماشینسکی، پرونده صرفاً به ماشینسکی به عنوان متهم اشاره می کند، نه درجه سانتیگراد.

سلسیوس در 13 ژوئیه 2022 پس از توقف برداشت یک ماه پیش اعلام ورشکستگی کرد. علیرغم اینکه درجه سلسیوس با سازندگان بازار مالی غیرمتمرکز Compound، Aave و Maker در آستانه تشکیل پرونده ورشکستگی خود به توافق رسید، سپرده گذاران هنوز پول خود را پس نگرفته اند.

مطالب مرتبط: کمیته طلبکاران درجه سانتیگراد پیشنهاد شکایت از ماشینسکی و سایر مدیران سلسیوس را ارائه می دهد

یک حسابرس مستقل و منصوب از سوی دادگاه در گزارشی که در ژانویه منتشر شد، چندین موضوع را در رابطه با رفتار شرکت شناسایی کرد. حسابرس Shopa Pillay گفت که این شرکت 1.36 میلیارد دلار بیشتر از درآمد حاصل از دارایی های مشتری بین سال های 2018 تا 30 ژوئن 2022 پاداش پرداخت کرده است.

پس از یک سری تاخیر، حراج دارایی های سلسیوس برای 3 می برنامه ریزی شده است. بر اساس گزارش‌ها، مناقصه‌گران شامل Gemini و Coinbase هستند.

مجله: همه چیز برای قاضی ربات آماده است: هوش مصنوعی و بلاک چین می توانند سالن دادگاه را متحول کنند
نویسنده: Derek Andersen

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *