شبکه ماسا از راه اندازی موفقیت آمیز توکن MASA خبر داد


توکن MASA شبکه ماسا شروعی قوی دارد و ارزش آن در 24 ساعت اول معاملات افزایش یافته است. در چندین شبکه از جمله اتریوم و زنجیره هوشمند بایننس راه اندازی شد.

هدف شبکه Masa تمرکززدایی از هوش مصنوعی و مدل‌های یادگیری زبان (LLM) است که به کاربران امکان کنترل داده‌های دیجیتالی و کسب درآمد از آن‌ها را می‌دهد و در عین حال به توسعه هوش مصنوعی نیز کمک می‌کند. در نتیجه، افراد اکنون می‌توانند داده‌ها را به‌صورت ناشناس به اشتراک بگذارند و از اشتراک‌گذاری منابع محاسباتی استفاده نشده با خدمت به عنوان کارگر گره بهره ببرند.

انباشت سریع حجم معاملات به بیش از 100 میلیون دلار در روز اول نشان از اعتماد بازار به شبکه ماسا دارد. هوش مصنوعی و مدیریت غیرمتمرکز می توانند از بالا به پایین پیش بروند و عملکرد فوق العاده ای ارائه دهند. با توجه به افزایش قابل توجه حجم در صرافی های بزرگ، راه اندازی توکن MASA را می توان موفقیت آمیز نامید.

رویکرد شبکه Masa یک مزیت دوگانه ارائه می‌کند: امکان به کاربران عادی اینترنت برای کسب درآمد از داده‌های خود و ارائه داده‌های در زمان واقعی و با کیفیت بالا برای توسعه‌دهندگان هوش مصنوعی برای ساخت ابزارهای AI سفارشی. با تشویق مشارکت کنندگان داده و اپراتورهای گره با جوایز MASA، ماسا در یک اکوسیستم غیرمتمرکز پیشگام است که به نفع همه شرکت کنندگان است.

با بیش از 1.4 میلیون کاربر در حال حاضر و بیش از 40 میلیون نقطه داده در سراسر شبکه به اشتراک گذاشته شده است، زیرساخت های Masa پایه و اساس مرحله جدیدی را در صنعت هوش مصنوعی ایجاد می کند که در آن حریم خصوصی داده ها ایمن شده و توسعه دموکراتیک می شود.

با فرونشستن گرد و غبار پس از ورود انفجاری MASA به بازار، عملکرد پایدار آن یک شاخص کلیدی خواهد بود که چگونه بلاک چین می تواند رشد هوش مصنوعی را تسهیل کند و در عین حال به مشارکت فردی پاداش دهد – روایتی که همچنان در صنعت فناوری شتاب می گیرد.
نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید