حمام خون در بازار: بیت کوین (BTC) به زیر 60 هزار دلار سقوط کرد، اتریوم (ETH) 3 هزار دلار از دست داد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

قیمت بیت کوین (ETH)، بزرگترین ارز دیجیتال، امروز در صرافی Bitstamp برای مدت کوتاهی به زیر 60000 دلار کاهش یافت.

در ساعت 16:07 UTC، برترین ارز رمزنگاری شده در صرافی Bitstamp به 59672 دلار در روز کاهش یافت.

از آن زمان به 61,764 دلار رسیده است، اما بزرگترین ارز دیجیتال تا رسیدن به بالاترین سطح روزانه خود یعنی 64,636 دلار فاصله دارد.

این اولین بار در بیش از یک ماه گذشته است که قیمت پادشاه کریپتو به زیر 60000 دلار کاهش یافته است. بیت کوین در 5 مارس به 59313 دلار کاهش یافت، روز بعد دوباره رشد کرد و در نهایت در 13 مارس در صرافی Bitstamp به بالاترین قیمت خود یعنی 73679 دلار رسید.

بزرگ‌ترین ارز دیجیتال از کاهش ورودی صندوق‌های قابل معامله در مبادلات (ETF) و لفاظی‌های فزاینده‌ای که از سوی جروم پاول، رئیس فدرال رزرو انجام می‌شود، متحمل ضربه مضاعفی شده است. بیت کوین در روز سه شنبه ضبط شده بود اولین نمایش 59.3 میلیون دلاری دیگر. در همین حال، جی‌پی مورگان پیش‌بینی کرد که فدرال رزرو به دلیل رشد تولید ناخالص داخلی «بالاتر از روند» مجبور به تغییر مسیری غیرقانونی خواهد شد.

DonAlt، یک معامله گر ارزهای دیجیتال با نام مستعار با بیش از نیم میلیون دنبال کننده در شبکه اجتماعی X، اخیراً گفت که “شکاف” زیر سطح 60000 دلار ذکر شده در حال حاضر “بسیار جذاب تر” به نظر می رسد.

قیمت آلتکوین پیشرو اتریوم (ETH) نیز قبل از جبران برخی ضررها به زیر سطح 3000 دلار سقوط کرد. بر اساس داده‌های CoinGecko، Dogecoin (DOGE) با کاهش حدود 2.5 درصدی، بزرگترین عقب‌مانده در بین 10 رتبه برتر است.

بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط CoinGlass، تقریباً 214 میلیون دلار ارزهای دیجیتال در 24 ساعت گذشته نقد شده است.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید