مارک کوبان برای تبلیغ ویجر سوگند یاد می کند

مارک کوبان برای تبلیغ ویجر سوگند یاد می کند


قاضی ایالات متحده، لیزت ام.

مارک کوبان، مالک دالاس ماوریکس، ماه آینده به عنوان بخشی از دفاع در برابر طرح دعوای دسته جمعی پیشنهادی به دلیل حمایت از یک «طرح پونزی» در قالب وویجر دیجیتال که اکنون ورشکسته شده است، از سلطنت خلع خواهد شد.

در اصطلاح حقوقی، یک بیانیه معمولاً به پاسخ دادن به یک سری سؤالات تحت سوگند در مرحله کشف قبل از محاکمه یک پرونده دادگاه احتمالی اشاره دارد.

در 9 ژانویه، قاضی قاضی ایالات متحده، لیزت ام.

به عنوان بخشی از دفاع، دو کارمند دالاس ماوریکس نیز باید قبل از 23 فوریه اخراج شوند.

علاوه بر این، قاضی خاطرنشان کرد که پیرس رابرتسون، ریچل گلد و سنفورد گلد، سه شاکی پرونده، تا پایان این ماه شهادت خواهند داد.

وکیل شاکیان در بیانیه‌ای نسبتاً خشن در تاریخ 9 ژانویه به خبرگزاری حقوقی Law360 ابراز شور و شوق خود را برای “رد کردن تلاش‌های مارک کوبان برای ماندن و تاخیر در کشف” توسط قاضی ابراز کرد.

ما بیش از یک سال است که از طرف صدها سرمایه‌گذار مجروح وویجر دعوا می‌کنیم و در نهایت می‌توانیم شواهدی از آنچه در حال رخ دادن است را کشف کنیم و آقای کوبان و دالاس ماوریکس گفتند: «عرضه این اوراق بهادار ثبت‌نشده و میزان سود آنها

الان رای بدهید!

وکیل کوبایی همچنین با Law360 صحبت کرد و خاطرنشان کرد که شهادت شاکیان “مسائل مطرح شده، اظهارات نادرست ادعایی موجود در شکایت و سوالات مربوط به حساب های Voyager توسط شاکیان” را پوشش می دهد.

مربوط: وویجر به دادگاه گفت که طرح خرید بایننس یک «تصمیم تجاری محکم» است و به فوریت مورد نیاز است.

شکایت مورد بحث برای اولین بار در 10 اوت 2022 تنظیم شد و شاکیان ادعا می کنند که کوبان چندین بار قبل از ورشکستگی وویجر اظهارات نادرست کرده است و ادعاهای مشکوکی مبنی بر ارزان تر بودن آن نسبت به رقبای خود و ارائه خدمات تجارت “بدون هزینه” داشته است.

این دادخواست همچنین ادعا می‌کند که شرکت اوراق بهادار ثبت نشده ارائه می‌دهد و استفان ارلیش، مدیرعامل کوبا و وویجر، از تجربیات پیچیده خود برای ترغیب سرمایه‌گذاران بی‌سواد استفاده می‌کند تا پس‌اندازهای زندگی خود را در چیزی که اکنون «طرح پونزی» می‌دانند، سرمایه‌گذاری کنند.

وویجر در 6 جولای سال گذشته رسماً وارد ورشکستگی فصل 11 شد. این شرکت پس از مواجهه با مشکلات نقدینگی و عدم پرداخت وام عظیم به Three Arrows Capital در نتیجه زمستان کریپتو، تاکید کرد که این حرکت بخشی از “طرح بازسازی” است.


نویسنده: Brian Quarmby

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉