نرخ استخراج بیت کوین ماراتون در ماه آگوست 9 درصد کاهش یافت


این شرکت همچنان پنج برابر بیشتر از آگوست 2022 بیت کوین استخراج کرد و گزارش داد که در ماه گذشته 1072 بیت کوین تولید کرده است و گفت که این کاهش نسبت به جولای به دلیل شرایط نامساعد جوی بوده است.

Marathon Digital Holdings، یک اپراتور استخراج رمزارز مستقر در ایالات متحده، در ماه اوت 1072 بیت کوین تولید کرد. این 9 درصد کمتر از ماه جولای است، اما همچنان پنج برابر بیشتر از آگوست 2022 است.

در 5 سپتامبر، Marathon به‌روزرسانی‌های راه‌اندازی ماینر و نسل BTC حسابرسی نشده را برای ماه آگوست به اشتراک گذاشت. طبق بیانیه مطبوعاتی، این شرکت نرخ هش عملیاتی ایالات متحده را 2 درصد ماه به ماه افزایش داد و به 19.1 اگزاهاش رساند، در حالی که نرخ هش نصب شده با 1 درصد افزایش ماهانه به 23.1 اگزاهاش رسید. این افزایش به دلیل به روز رسانی ماینرهای BITMAIN S19 J Pro برای S19 XP های کارآمدتر است.

ماراتن به هدف اولیه رشد داخلی خود یعنی 23 اگزهاش دست یافت و در حال حاضر 30 اگزهاش را هدف قرار داده است. دو مورد از این تسهیلات از طریق تسهیلات بین المللی و 5 مورد از طریق قرارداد با سایر نهادها برنامه ریزی شده است.

مرتبط با: نتایج ماراتن دیجیتال سه ماهه دوم تخمین درآمد و درآمد را از دست داده است

در حال حاضر، Marathon در حال تکمیل مدارک مربوط به تاسیسات استخراج جدید خود در گاردن سیتی، تگزاس، و سرمایه گذاری مشترک خود در ابوظبی، در ماه اوت است و 50 بیت کوین استخراج کرده است.

فرد تیل، مدیرعامل ماراتون، شرایط آب و هوایی را عامل کاهش نسبی تولید BTC می‌داند:

کاهش تولید بیت کوین از ماه ژوئیه تا حد زیادی به دلیل افزایش فعالیت مهار در تگزاس به دلیل دمای بالای بی سابقه بوده است. این خاموشی های موقت بیش از پیشرفتی که ما در افزایش نرخ هش عملیاتی و بهینه سازی عملیات خود داشته ایم جبران می کند.”

ماه گذشته، ماراتن نتایج مالی خود را برای سه ماهه دوم 2023 منتشر کرد و ادعا کرد که درآمد نسبت به سه ماهه دوم 2022 228 درصد افزایش یافته است. این شرکت 23.4 میلیون دلار درآمد داشته است زیرا 63 درصد از بیت کوین استخراج شده در این سه ماهه برای تامین مالی هزینه های عملیاتی فروخته شده است. . هزینه های کاهش ارزش دارایی های دیجیتال نگهداری شده 8.4 میلیون دلار بود.

مجله: چگونه از ارز دیجیتال خود در یک بازار پر نوسان محافظت می کنید؟ کارشناسان و کارشناسان بیت کوین در این مورد نظر دارند


نویسنده: David Attlee

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید