Marathon Digital رکورد سه ماهه 2195 بیت کوین استخراج شده در سه ماهه اول را منتشر کرد


Marathon Digital با شکستن یک رکورد تولید جدید هر سه ماه یکبار، در مسیر رسیدن به هدف اواسط سال 23 اگزهاش است.

شرکت استخراج بیت کوین (BTC) Marathon Digital گزارش داد که در سه ماهه اول سال 2023، 2195 بیت کوین به صورت سه ماهه استخراج شد که در حال حاضر حدود 62 میلیون دلار ارزش دارد.

در به‌روزرسانی 3 آوریل، Marathon اعلام کرد که 2195 بیت کوین استخراج شده نسبت به سه ماهه اول سال گذشته 74 درصد و نسبت به سه ماهه چهارم سال 2022 41 درصد افزایش یافته است.

این ماینر پشت سر ماینر قرار دارد که از سه ماهه اول سال 2022 نرخ هش عملیاتی خود را 195 درصد افزایش داده است.

Marathon همچنین رکورد استخراج 825 بیت کوین را در ماه مارس ثبت کرد – در حال حاضر حدود 23.3 میلیون دلار ارزش دارد – و تولید 21 درصد نسبت به فوریه افزایش یافته است.

مدیر عامل شرکت فرد تیل در بیانیه ای گفت که Marathon در تحقق دو ابتکار اصلی خود برای سال 2023 “پیشرفت قابل توجهی” داشته است – انرژی بخشیدن به سکوهای ماینینگ خریداری شده قبلی برای رسیدن به 23 اگزاهش تا پایان سه ماهه دوم و بهینه سازی عملکرد.

این شرکت با افزایش هش ریت عملیاتی خود از 7.0 اگزهاش در 1 ژانویه به 11.5 اگزهاش از 31 مارس به طور کامل به هدف خود دست یافت.

مدیریت ماراتون افزایش بهره وری را به این دلیل نسبت داد که 25900 ماینر بیت کوین را در مراکز مختلف داکوتای شمالی آنلاین کرد و ناوگان خود را تا 1 آوریل به 105200 دستگاه استخراج افزایش داد.

ماراتون توضیح داد که بهبودهای عملیاتی آن با پاک کردن 50 میلیارد دلار بدهی و همچنین بازپرداخت وام خود به بانک سیلورگیت که اکنون ورشکسته شده است، بخشی از ترازنامه آن را پاک کرد:

ما بدهی خود را 50 میلیون دلار کاهش دادیم و پس از پیش پرداخت وام مدت دار خود و پایان دادن به تسهیلات وام خود با بانک سیلورگیت، دارایی بیت کوین نامحدود خود را 3132 بیت کوین افزایش دادیم.

این شرکت سه ماهه را با تقریباً 124.9 میلیون دلار وجه نقد و معادل های نقدی نامحدود و 11466 بیت کوین به پایان رساند که معادل بیش از 450 میلیون دلار است.

ماراتون خاطرنشان کرد که ارقام مورد بررسی قرار نگرفته اند.

ارقام ماراتن نشان می دهد که سه ماهه اول پس از شرایط سخت بازار در سال 2022 قوی تر است. منبع: ماراتن دیجیتال

مرتبط با: قیمت ماینر بیت کوین ASIC در سطوح پایینی است که در سال‌های اخیر دیده نشده است

Marathon انتظار دارد با خرید یک دسته جدید از سکوهای استخراج بیت کوین Antminer S19 XPs که گفته می شود تقریبا 30 درصد کارآمدتر از Antminer S19 Pro هستند، کارایی عملیاتی ادامه یابد.

او گفت که پس از راه اندازی این ماینرها، حدود 66 درصد از هش ریت ماراتن از S19 XP می آید.

با این حال، طراحی S19 XP توسط شرکت استخراج بیت کوین Compass Mining مورد انتقاد قرار گرفته است.

در گزارشی که در ماه مارس منتشر شد، این شرکت “سه نقص” را در S19 های جدید شناسایی کرد که می تواند باعث داغ شدن بیش از حد دکل های معدن یا در برخی موارد، خاموش شدن کامل شود.

مجله: خلاصه هادلر: FTX AB عقب نشینی را آغاز می کند، ایلان ماسک می خواهد هوش مصنوعی متوقف شود و اخبار Binance
نویسنده: Brayden Lindrea

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید