آزمایش‌های دیجیتال ماراتون با اورکلاک برای افزایش مزیت رقابتی

آزمایش‌های دیجیتال ماراتون با اورکلاک برای افزایش مزیت رقابتی


به گفته این شرکت، در دسامبر 2022، 475 بیت کوین تولید کرده است که کل بیت کوین استخراج شده در سال مالی 2022 را به 4144 بیت کوین رساند.

Marathon Digital Holdings، یکی از بزرگترین عملیات استخراج بیت کوین در آمریکای شمالی، در به روز رسانی به اشتراک گذاشت که در حال آزمایش اورکلاک برای افزایش مزیت رقابتی خود در صنعت استخراج بیت کوین است.

اورکلاک عمل افزایش سرعت کلاک واحد پردازش مرکزی (CPU) یا واحد پردازش گرافیکی (GPU) رایانه بیش از حداکثر سرعت مشخص شده توسط سازنده است که به طور بالقوه منجر به افزایش عملکرد برای کارهای خاص می شود.

طبق بیانیه مطبوعاتی این شرکت، 475 بیت کوین در دسامبر 2022 تولید کرد که کل بیت کوین استخراج شده خود در سال مالی 2022 را به 4144 بیت کوین رساند که 30 درصد افزایش نسبت به 3197 بیت کوین تولید شده در سال 2021 داشت.

فرد تیل، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل ماراتون، در مورد تصمیم شرکت برای تلاش برای اورکلاک کردن اظهار داشت: «این تلاش‌ها ما را به ارتقای بیشتر مزیت‌های رقابتی و تبدیل شدن به یک کسب‌وکار کارآمدتر و انعطاف‌پذیرتر با ادامه رشد می‌رسانند.» اضافه:

ما همچنین اقدامات پیشگیرانه ای را برای تقویت موقعیت نقدینگی و بهبود عملکرد ناوگان معدنی خود انجام داده ایم.

طبق به‌روزرسانی این شرکت، در حال حاضر حدود 69000 ماینر فعال وجود دارد که می‌توانند حدود 7.0 اگزاهش در ثانیه تولید کنند.

مطالب مرتبط: Silvergate با شکایت دسته جمعی در مورد معاملات FTX و Alameda روبرو است

موفقیت Marathon Digital در فضای بیت کوین را می توان به مشارکت آن با Silvergate Bank، یک شرکت خدمات مالی که راه حل های بانکی و نقدینگی را برای صنعت ارزهای دیجیتال ارائه می دهد، نسبت داد.

در 5 ژانویه، کوین تلگراف گزارش داد که بانک سیلورگیت دارایی های خود را با ضرر فروخته و کارکنان خود را برای برداشت 8.1 میلیارد دلار به دلیل ریزش بانکی ناشی از سقوط ناگهانی FTX کاهش داده است. بانک تحت مدیریت سیلورگیت باعث شد این شرکت دارایی های خود را با ضرر بفروشد و کارکنان خود را 40 درصد کاهش دهد تا جذب مشتری 8.1 میلیارد دلاری خود را برآورده کند.

در 16 دسامبر، یک شکایت دسته جمعی برای مسئول دانستن Silvergate برای نقش ادعایی آن در از دست دادن سرمایه مشتری FTX تنظیم شد. در این دادخواست ادعا شده بود که این بانک مسئول “پیشبرد کلاهبرداری سرمایه گذاری FTX” است.


نویسنده: Judith BannermanQuist

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉