Marathon Digital عملیات استخراج رمزنگاری غوطه ور در ابوظبی را اعلام کرد


این شرکت ماینینگ انتظار دارد که این دو تسهیلات تا سال 2024 آنلاین شوند و نرخ هش ترکیبی تقریباً 7 EH/s را ایجاد کنند.

شرکت استخراج رمزارز Marathon Digital Holdings اعلام کرده است که با شرکت زیرساخت دارایی دیجیتال Zero Two برای ایجاد یک مرکز استخراج بیت کوین در مقیاس بزرگ در ابوظبی شریک شده است.

Marathon Digital در بیانیه ای در 9 می گفت که سرمایه گذاری مشترک در مینا زاید و مصدر شهر در امارات متحده عربی مستقر خواهد بود و شامل دو سایت معدنی با ظرفیت کل 250 مگاوات است. به گفته این شرکت، Marathon و Zero Two قصد دارند تا تاسیسات را با انرژی اضافی از شبکه ابوظبی تغذیه کنند و ادعا می کنند که بار پایه و پایداری آن را افزایش می دهد.

بر اساس گزارش Marathon Digital، استخراج کریپتو اغلب در آب و هوای صحرای ابوظبی، جایی که میانگین دمای سالانه آن تقریباً ۲۸ درجه سانتیگراد است، «امکان پذیر» نبود. این شرکت یک راه حل خنک کننده مایع ارائه کرد و گفت که به توسعه یک “راه حل غوطه وری سفارشی” برای خنک کردن دکل های معدن در سایت های پیشنهادی کمک کرد.

فرد تیل، رئیس و مدیر عامل شرکت Marathon Digital گفت: «برای این پروژه، تیم ما با موفقیت نرم‌افزار استخراج سفارشی را از ابتدا توسعه داده و پیاده‌سازی کرده است تا انعطاف‌پذیری، انعطاف‌پذیری و بهینه‌سازی را در کنار راه‌حل غوطه‌وری کامل ارائه دهد.»

مالکیت این پروژه به عنوان شرکت سهامی خاص بازارهای جهانی ابوظبی بین Zero Two و Marathon Digital تقسیم خواهد شد و این دو شرکت به ترتیب 80% و 20% را در اختیار خواهند داشت. این دو شرکت انتظار دارند که هر دو سایت ابوظبی تا سال 2024 آنلاین شوند و نرخ هش تقریباً 7 EH/sec را ایجاد کنند.

مرتبط با: دبی به ابوظبی: NFT ها در امارات چگونه استفاده می شوند؟

گزارش عملیات ماینینگ برنامه ریزی شده زمانی منتشر شد که مدیران صرافی رمزارز مستقر در ایالات متحده Coinbase از امارات متحده عربی بازدید کردند تا پتانسیل این منطقه را به عنوان یک “هاب استراتژیک” برای عملیات بین المللی آزمایش کنند. برایان آرمسترانگ، مدیرعامل کوین بیس با سیاست گذاران دیدار کرد و در اجلاس فین تک دبی سخنرانی کرد.

مجله: Crypto City: راهنمای دبی
نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *