آبراهام آیزنبرگ، سوءاستفاده کننده از بازارهای انبه، دستور بازداشت تا زمان محاکمه را صادر کرد

آبراهام آیزنبرگ، سوءاستفاده کننده از بازارهای انبه، دستور بازداشت تا زمان محاکمه را صادر کرد


یک قاضی در ایالات متحده حکم داده است که سوء استفاده کننده از مانگو مارکت قبل از پایان محاکمه باید دستگیر شود.

در به روز رسانی جدید حماسه سوء استفاده از Mango Markets، دادگاه ناحیه پورتوریکو ایالات متحده دستور بازداشت سوء استفاده کننده بدنام Mango Markets Avraham Eisenberg را صادر کرد.

پس از برگزاری جلسه رسیدگی، قاضی دادگاه ایالات متحده بروس مک گیورین تصمیم گرفت که آیزنبرگ باید به دلایل مختلف بازداشت شود. طبق اسناد دادگاه، هیچ شرایط یا ترکیبی از شرایط وجود نداشت که به طور منطقی آزادی آیزنبرگ را آنطور که باید انجام دهد، وجود نداشت.

دادگاه دلایل دیگری را نیز تعیین کرد. این شامل این است که آیزنبرگ در صورت مجرم شناخته شدن با محکومیت طولانی مدت زندان، داشتن روابط خانوادگی مهم یا سایر روابط خارج از ایالات متحده و سابقه تایید نشده روبرو می شود.

قرار بازداشت یک حکم دادگاه است که می تواند در جلسه وثیقه صادر شود. در صورت تصمیم قاضی در مورد بازداشت موقت، متهم تا پایان پرونده یا با قرار وثیقه در بازداشت باقی می ماند.

در 28 دسامبر، آیزنبرگ علیرغم توصیف حمله خود به صرافی ارز دیجیتال به عنوان یک اقدام بازار آزاد قانونی، به اتهام کلاهبرداری دستگیر شد. سوء استفاده کننده از بازارهای مانگو در پورتوریکو دستگیر شد و به دستکاری در بازار و کلاهبرداری متهم شد.

مربوط: پلتفرم Solana DeFi 100 میلیون دلار از Mango Markets برداشت کرد، توکن 52٪ کاهش یافت

در 15 اکتبر، آیزنبرگ موضوعی را در رسانه‌های اجتماعی منتشر کرد که ادعا می‌کرد سوء استفاده از Mango Markets یک اقدام قانونی است. به گفته وی، او از پروتکل همانطور که طراحی شده بود استفاده می کرد و این اقدام به سادگی “یک استراتژی تجاری بسیار سودآور” بود.


نویسنده: Ezra Reguerra

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉