جامعه MakerDAO به پیشنهاد سرمایه گذاری 500 میلیونی CoinShares رای منفی می دهد


حدود 72.43 درصد از آراء جامعه با پیشنهاد CoinShares برای سرمایه گذاری وجوه MakerDAO در دارایی های سنتی مختلف مخالفت کردند.

پروتکل وام‌دهی غیرمتمرکز MakerDAO به پیشنهاد شرکت سرمایه‌گذاری رمزارز CoinShares مبنی بر سرمایه‌گذاری در سبد اوراق بهادار بدهی شرکت‌ها به ارزش ۱۰۰ تا ۵۰۰ میلیون و اوراق قرضه دولتی برای بازگشت از صندوق‌های اجتماعی به عنوان یک استراتژی سرمایه‌گذاری، رای منفی داده است.

72.43 درصد از آراء جامعه با پیشنهاد CoinShares برای سرمایه گذاری وجوه MakerDAO در دارایی های سنتی مختلف مخالفت کردند. اگر جامعه به پیشنهاد CoinShare رای می‌داد، شرکت سرمایه‌گذاری رمزارز می‌توانست یک APY شناور بالاتر از نرخ بهره SOFR (3.01٪ از 26 اکتبر 2022) به ارز ترجیحی جامعه (DAI، USDC، USD…) ارائه دهد. . به MakerDAO، که می توان آن را روی زنجیره عقب کشید.

چندین عضو در هیئت مدیره انجمن MakerDAO توضیح دادند که چرا به این پیشنهاد رای منفی دادند. یکی از اعضای انجمن با نام کاربری “Feedblack Loops LLC” به اشتراک گذاشت:

“از آنجایی که حاکمیت به USDC مازاد موجود در آن زمان رای داده است، ما به چنین پیشنهاداتی تا زمانی که بانک به نظم برسد، نه خواهیم گفت. Coinshares قبلا ناهماهنگی های زیادی داشته است، اما در بیان بخش های گیج کننده پیشنهادات خود به خوبی کار کرده است. خوشبینانه برای تجدید نظر/رویکرد متفاوت.»

کاربر دیگری به نام لاما که به پیشنهاد رای منفی داد، گفت: «ما معتقدیم این پیشنهاد بسیار فراتر از تحمل خطر پروتکل است.

مرتبط: نیکلای موشگیان، بنیانگذار MakerDAO در ۲۹ سالگی در پورتوریکو درگذشت.

در ماه اکتبر، جامعه MakerDAO یک سکه به ارزش 1.6 میلیارد دلار را تایید کرد. (دلار آمریکا) با Coinbase Prime، پلتفرم کارگزاری اولیه نهادی برای دارایی‌های کریپتو. انتظار می رفت این حفظ به جامعه MakerDAO اجازه دهد تا 1.5٪ پاداش در USDC که با Coinbase Prime برگزار می شود، کسب کند.

در 14 اکتبر، کوین تلگراف گزارش داد که درآمد MakerDAO در سه ماهه سوم سال 2022 به دلیل کاهش تقاضای وام و چندین انحلال، کاهش یافت، در حالی که هزینه ها همچنان بالا بود.


نویسنده: Judith BannermanQuist

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید