آیا می خواهید 500٪ تخفیف برای نکات سهام ChatGPT کسب کنید؟ بارد متمایل به چپ، 100 میلیون دلار memecoin هوش مصنوعی: AI Eye


چگونه با ChatGPT یک memecoin 100 میلیون دلاری ایجاد کنیم، یک نمونه کار 50000 دلاری با هدف 500٪ بازده هوش مصنوعی ایجاد کنیم، و آیا نویسندگان در آینده شغلی خواهند داشت؟

راهنمای شما برای دنیای هیجان انگیز و مبهم و ترسناک توسعه هوش مصنوعی فراری.

این چند هفته برای هنرمند دیجیتال ملبورن، رت منکیند، 46 ساله، جهنمی بود، که اکنون ChatGPT را مأمور ساخت یک سکه 100 میلیون دلاری به نام Turbo کرد، که اکنون الهام‌بخش یک طراحی بیپل بود و جان یک مرد را نجات داد.

مردی که چیزی در مورد کدنویسی نمی دانست، به ChatGPT بودجه ای 69 دلاری داد و از او خواست 300 ممکوین اول را طراحی کند. آن را با Tokenomics، نام TurboToad، و Mankind از Midjourney برای ایجاد لوگو استفاده کرد. به لطف علاقه شدید در رسانه های اجتماعی، CoinGecko نشان می دهد که ارزش این توکن به 100 میلیون دلار رسیده و وارد لیست 300 برتر شده است.

توربو قورباغه
طراحی هوش مصنوعی برای TurboToad. (توییتر)

چند مشکل وجود داشت: ChatGPT قراردادهای هوشمند بیهوده می نویسد، و Humanity مجبور شد از او بخواهد که تعداد زیادی را بر اساس کدهای خطا بازنویسی کند. هوش مصنوعی همچنین به بشریت هشدار نداده است که مراقب ربات هایی باشد که 90 درصد عرضه توکن را در زمان راه اندازی خریداری می کنند.

این نشان دهنده پایان کار توکن TurboToad بود و باید 6669 دلار دیگر را جمع آوری می کرد تا سکه جدید توربو را راه اندازی کند، گردآورنده NFT Pranksy با راه اندازی یک استخر نقدینگی در Uniswap کمک کرد.

هنرمند NFT، Beeple بعداً این memecoin را با نابالغ ترین تصویر هنری جهان جاودانه کرد، که نابالغ ترین میلیاردر جهان، ایلان ماسک، آن را خنده دار می داند.

علاقه به Turbo باعث شد که مجموعه 100 NFT او به نام Generations نیز فروخته شود و او پیامی از یک مرد خودکشی دریافت کرد که می گفت داستان او نجات دهنده است.

بنابراین او می‌گوید که زندگی‌اش را به من مدیون است، و البته که این کار را نمی‌کند، اما وقتی فهمیدم این موضوع روی بسیاری از مردم تأثیر مثبت داشته، شوکه شدم و از این واکنش کمی خجالت کشیدم.» می گوید.

Humanity می گوید ChatGPT به این معنی است که هر کسی اکنون می تواند یک توکن 100 میلیون دلاری راه اندازی کند.

“من فقط یک مرد تنها هستم، من تیمی از افراد ندارم که در مورد چیزهای خاصی اطلاعات زیادی داشته باشند. و می توانم این کار را به تنهایی با هوش مصنوعی انجام دهم.

Humanity کنترل پروژه را به یک جامعه غیرمتمرکز منتقل کرده است و در حال بازسازی وب سایت است تا بتوانند آن را از طریق ChatGPT کنترل کنند.

او می‌گوید: «من شکاف بین جامعه و هوش مصنوعی را پر خواهم کرد. دارندگان توکن می توانند به شخصی رای دهند تا آن هفته درخواست را پیدا کند، و هر آنچه که هوش مصنوعی پیدا کند، این همان کاری است که جامعه در طول هفته انجام می دهد.

آیا هوش مصنوعی مشاغل ما را خواهد گرفت؟ نسخه نویسندگان

Whamiani نویسنده حرفه ای به Reddit گفت که تمام مشتریان نویسندگی خود را به ChatGPT از دست داده و قصد دارد دوباره به عنوان یک لوله کش آموزش ببیند.

من 10 سال است که این مشتریان را دارم. همه رفتند برخی موافق بودند که من به وضوح بهتر از GPT چت هستم، اما سربار 0 دلاری غیرقابل اندازه گیری است و ارزش کاهش کیفیت را دارد.

بنابراین آیا هوش مصنوعی واقعاً می تواند جایگزین نویسندگان انسانی شود؟ ChatGPT مطمئناً می‌تواند جایگزین «کارخانه‌های محتوا» شود که به نویسندگان بادام زمینی پرداخت می‌کنند تا نسخه‌های پرکننده وب‌سایت‌هایشان را تهیه کنند. اما در این مرحله، هوش مصنوعی محتوای موجود را منتشر می کند و هنوز قادر به مصاحبه یا تولید محتوای خلاقانه و اصلی نیست.

اما این بدان معنا نیست که وب سایت های کاهش هزینه نباید تلاش کنند. در حالی که CNET، Bankrate و AP از هوش مصنوعی برای تولید گزارش های مالی خسته کننده استفاده می کنند، NewsGuard 49 وب سایت کاملاً تولید شده توسط هوش مصنوعی، از جمله Biz Breaking News، Market News Reports و bestbudgetUSA.com را شناسایی کرد.

با این حال، همانطور که یوجین لوین، مدیر ارشد استراتژی Semrush به واشنگتن پست گفت، هیچ مزیت رقابتی واضحی در استفاده از نویسندگان هوش مصنوعی وجود ندارد:

در دسترس بودن گسترده ابزارهایی مانند ChatGPT به این معنی است که افراد بیشتری محتوای ارزان قیمت مشابهی تولید می کنند و همه آنها برای دامنه های مشابه در نتایج جستجوی گوگل رقابت می کنند.

مرگ یک نویسنده
رمان مرگ نویسنده محصول هوش مصنوعی. (آمازون)

بنابراین باید امیدوار بود که کسری از آنها صفحات مقاله بیشتری را پشت سر بگذارند، که هر کدام برای جستجوهای خاص رتبه بالایی دارند.

در مورد استفاده از هوش مصنوعی برای نوشتن خلاقانه تر مانند فیلم ها، نمایش های تلویزیونی و کتاب ها چطور؟ استفان مارکه، رمان‌نویس، رمان کوتاه معمایی قتل، مرگ یک نویسنده (geddit?) را تولید کرده است که 95 درصد آن توسط ChatGPT نوشته شده است. نیویورک تایمز این کتاب را “نیمه خواندنی” توصیف کرد و 3.7 ستاره در آمازون دارد.

در هالیوود، انجمن نویسندگان اعتصاب کرده و خواستار ممنوعیت استفاده از محتوای هوش مصنوعی است. نویسنده سی رابرت کارگیل گفت: آیا فکر می کنید هالیوود هم اکنون همین احساس را دارد؟ صبر کنید تا همان 100 نفر ChatGPT را بازنویسی کنند.

خالق محتوای هوش مصنوعی Curious_refuge در آزمایشی (به پایین مراجعه کنید) که در آن “100٪ از کیوریتوری اخبار، جوک ها، آثار هنری و صداگذاری” برای یک نمایش کمدی جعلی در اواخر شب به هوش مصنوعی تحویل داده شد. نتایج افتضاح بود، بنابراین تشخیص تفاوت واقعاً دشوار است.

آیا بارد چپ است؟

آیا چت بات ها از نظر سیاسی گرایش چپ دارند؟ ChatGPT در اوایل با انتقادات زیادی مواجه شد و اکنون Bard گوگل نیز همینطور است.

روزنامه استرالیایی گزارش داد که ربات چت بارد گفت امیدوار است که همه پرسی صداهای بومی در پارلمان، که احزاب راست با آن مخالف بودند، موفق شود. او از نخست وزیر چپ میانه استرالیا برای ساختن آینده ای بهتر ستایش کرد، اما گفت که رهبر جناح راست اپوزیسیون مورد توهین خطرناک و تفرقه افکن است. گوگل از آن زمان یک اصلاح را اجرا کرده است. در بریتانیا، روزنامه میل گزارش داد که بارد فکر می کند برگزیت ایده بدی است “و بهتر بود بریتانیا در بریتانیا بماند.” او همچنین به جرمی کوربین رهبر سابق این کشور اشاره کرد.

صدا
پاسخ ChatGPT در مورد صوتی (استرالیا)

ربات رقیب OpenAI ChatGPT در هنگام انتشار به دلیل چپ بودن بیش از حد مورد انتقاد قرار گرفت، اما تحقیقات نشان می دهد که به سرعت در حال بی طرف شدن و میانه رو شدن است. به عنوان مثال، او از دادن نظر به میل در مورد برگزیت یا کوربین خودداری کرد.

مدل‌های اصلی زبان بر روی حجم عظیمی از محتوا آموزش داده می‌شوند که بیشتر آن‌ها توسط متخصصان شهری آموزش‌دیده تولید می‌شوند، بنابراین جای تعجب نیست که تا حدی منعکس کننده سیاست‌های آنها باشد. یکی از راه‌هایی که شرکت‌های هوش مصنوعی با تعصب مبارزه می‌کنند، تنظیم دقیق مدل‌ها از طریق یادگیری تقویتی با بازخورد انسانی (RLHF) است که به دنبال همسوسازی خروجی هوش مصنوعی با ارزش‌های انسانی است.

با این حال، به گفته سام آلتمن، مدیر عامل OpenAI، این ممکن است سوگیری های دیگری را ایجاد کند. او در پادکست اخیر خود گفت: “سوگیری که من بیشتر نگران آن هستم، سوگیری ارزیاب های بازخورد انسانی است.”

بنابراین تعجب نکنید اگر چت بات شما به شدت طرفدار حقوق کارگران باشد. NBC گزارش می دهد که ارزیاب های هوش مصنوعی بازخورد انسانی فقط 15 دلار در ساعت دستمزد می گیرند و شروع به همکاری می کنند.

همچنین بخوانید
امکانات

اریک وال، شکارچی آلتکوین، پست و مقیاس گذاری اتریوم را اصلاح می کند

امکانات

Terra ما را به طرز باورنکردنی تحت تأثیر قرار داد: Sunny Aggarwal از آزمایشگاه های اسموز

آیا می توانید با ChatGPT 500٪ بازده معامله کنید؟

مطالعه‌ای از دانشگاه فلوریدا که نشان داد ChatGPT می‌تواند حرکات قیمت سهام را پیش‌بینی کند و بازدهی 500 درصدی ارائه کند، رسانه‌های مختلف را هیجان زده کرده است. به آن سادگی نیست.

در حالی که این مقاله با درخواست از ChatGPT برای توصیه سهام مبتنی بر احساسات یک اثر پیش‌بینی آماری معنادار پیدا کرد، منتقدان خاطرنشان می‌کنند که چنین چرخشی دور از اطمینان است. شش استراتژی مختلف امتحان شد. سه نفر از آنها پول بردند و سه نفر از آنها ضرر کردند. یکی از شش استراتژی 500٪ بازده داشت، در حالی که یک استراتژی 80٪ از دست داد.

ما می‌خواستیم بفهمیم که آیا ChatGPT می‌تواند قیمت سهام را با استفاده از یک استراتژی برد واقعی پیش‌بینی کند، کریس جوزف، یکی از بنیانگذاران Autopilot، یک سبد 50000 دلاری ایجاد کرد و به ChatGPT اجازه داد معاملات این هفته را توصیه کند. می توانید دنبال کنید اینجا.

همچنین بخوانید
امکانات

سرمایه گذاری در بازی بلاک چین: چرا VC ها شرط بندی بزرگ هستند؟

امکانات

چه اتفاقی برای EOS افتاد؟ جامعه برای یک بازگشت غیرمنتظره تیراندازی می کند

ویدیوهای هفته

جیم درکس، کاربر اینستاگرام، تصاویری از Coyboys و Aliens در زیر ردیت Stable Diffusion منتشر کرد تا نشان دهد که چگونه هوش مصنوعی می تواند به طور خودکار هریسون فورد را به هریسون فورد جوان تبدیل کند.

در حالی که هالیوود نسخه های گران قیمتی از این ترفند را اجرا کرده است، از جمله فیلم جدید ایندیانا جونز Dial of Destiny، ابزارهای هوش مصنوعی این کار را به آسانی زدن فیلتر اینستاگرام آسان می کنند. نظر برتر Reddit نشان داد که گیمرها تنظیم خودکار بعدی صنعت سرگرمی خواهند بود تا ظاهر خود را تیزتر کنند.

Curious_refuge با نسخه Wes Anderson موفقیت بزرگی داشت. جنگ ستارگان (ویژه در آخرین نسخه) بنابراین همان تقلب ها ارباب حلقه ها. ممکن است فقط من باشم، اما به نظر می رسد که تقلب اکنون راه خود را حل کرده است.
نویسنده: Andrew Fenton

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید