اکثریت طلبکاران خواهان انحلال هودلنات هستند


تنها 2.42 درصد از مدعیان از تجدید ساختار حمایت می کنند و تقریباً به طور کامل مدیران شرکت هستند. برداشت ها در ماه اوت متوقف شد.

طلبکاران وام دهنده ارز دیجیتال مستقر در سنگاپور بار دیگر تمایل خود را برای انحلال این شرکت که از آگوست 2022 تحت مدیریت قضایی قرار دارد، ابراز کردند. مدیر موقت قضایی (IJM) آرون لو چنگ لی اعلام کرده است که هیچ سرمایه گذار شوالیه سفید در افق برای به روز رسانی بخشنامه پرونده وجود ندارد.

بخشنامه ای از IJMs مورخ 25 آوریل گفت که کاربران، که حدود 55.38 درصد از طلبکاران را نمایندگی می کنند، نشان دادند که آنها انحلال را به جای تجدید ساختار با مطالبات خود به مبلغ 228.3 میلیون SPG (تقریباً 170.5 میلیون دلار) ترجیح می دهند. در این نامه اشاره شده است که علیرغم تلاش بنیانگذاران برای یافتن سرمایه گذاران جدید، هیچ منبع سرمایه جدیدی پیدا نشده است:

به نظر می‌رسد هیچ نشانه‌ای از سرمایه‌گذار شوالیه سفید وجود ندارد و بنابراین هیچ امکانی برای تزریق سرمایه جدید وجود ندارد.»

کاربرانی که تنها 2.42 درصد از طلبکاران داشتند از بازسازی حمایت کردند و تقریباً تمام این مطالبات از مدیران شرکت بود و طلبکاران “بزرگ” با پیشنهاد میانجیگری مخالفت کردند. طلبکاران عمده عبارتند از Samtrade Custodian و SAM Fintech که هر دو در حال انحلال هستند و بنیاد الگوراند. Algorand در Hodlnaut 35 میلیون دلار ریسک دارد.

طبق این نامه، دادگاه سنگاپور به IJM ها دستور داده است که شرکت را “انحلال” کنند و دادخواستی برای انحلال خود ارائه دهند.

مرتبط: بنیانگذاران Hodlnaut پیشنهاد فروش شرکت به جای انحلال را دارند

هودلنات اعلام کرد که برداشت ها را در 8 آگوست 2022 به دلیل بحران نقدینگی به حالت تعلیق در می آورد. هفته بعد، او برای مدیریت قضایی درخواست داد، که به طور موقت از او در برابر ادعاهای حقوقی تحت قوانین سنگاپور محافظت کرد. “هدف ما جلوگیری از انحلال اجباری دارایی هایمان است. […] این شرکت در آن زمان در بیانیه‌ای اعلام کرد: «این ما را ملزم می‌کند که ارزهای رمزنگاری شده کاربرانمان مانند BTC، ETH و WBTC را با این قیمت‌های دارایی پایین فعلی بفروشیم».

آرون لو چنگ لی و IJM دیگر به مشاوران شرکت EY گزارش می دهند.

گزارش شده است که این شرکت به دلیل ارائه نادرست قرار گرفتن در معرض استیبل کوین Terra، که اکنون TerraUSD Classic (USTC) نامیده می شود، تحت تحقیقات پلیس قرار دارد. داده‌های زنجیره‌ای نشان می‌دهد که این شرکت علیرغم ادعای خلاف آن، حداقل ۱۵۰ میلیون دلار سکه‌های از بین رفته را در اختیار دارد. مدیران شرکت هزاران سند را حذف کردند تا افشای آنها را پنهان کنند.

طلبکاران در ژانویه شروع به انحلال شرکت کردند.

مجله: زمستان کریپتو می تواند به سلامت عقل دارندگان آسیب برساند
نویسنده: Derek Andersen

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *