خرید بیت کوین (BTC) توسط نهنگ های بزرگ کاهش یافت: داده ها


بر اساس داده‌های ارائه شده توسط شرکت تحلیل ارزهای دیجیتال IntoTheBlock، نهنگ‌های بیت‌کوین پس از اینکه قیمت آن اخیراً به زیر سطح 60000 دلار رسید، شروع به خرید تهاجمی بزرگ‌ترین ارز دیجیتال کردند. این نشان دهنده فشار خرید قوی از سوی مالکان بزرگ است.

تقریباً 55000 جریان خالص بیت کوین در ماه گذشته به کیف پول هایی دریافت شد که بیش از 0.1 درصد از کل عرضه ارز دیجیتال را در اختیار داشتند.

مرتبط با

اوایل امروز، علی تحلیلگر رمزارز با نام مستعار نیز گفت که “نشانه های اولیه” انباشت بیت کوین در حال ظهور است. این مرحله انباشت مفروض از توزیع فصلی پیروی خواهد کرد.

پسندیدن گزارش شده توسط U.Todayکی یانگ جو از CryptoQuant اخیراً اشاره کرده است که اقدام قیمت جانبی خسته کننده بیت کوین ممکن است در واقع یک فرصت خرید خوب برای سرمایه گذاران باشد. او همچنین خاطرنشان کرد که ارز دیجیتال پیشرو علیرغم بدتر شدن سریع احساسات بازار، همچنان در روند صعودی قرار دارد.

مرتبط با

روز چهارشنبه، ارز دیجیتال پیشرو به پایین ترین سطح روزانه 59712 دلار سقوط کرد که باعث شد شکاکان قابل توجهی حرکت کنند. پیتر شیف پیش بینی اینکه با تصحیح بسیار سخت تری مواجه خواهد شد.

با توجه به CoinGecko، به نظر می رسد که گاوها مصمم هستند تا سطح بحرانی 60000 دلار را حفظ کنند و بیت کوین در حال حاضر در 60373 دلار تغییر کرده است. داده هاشرکت تحلیلی Lookonchain به آخرین کاهش قیمت اشاره کرد مصادف شد مقدار زیادی پول نهنگ به صرافی بایننس واریز شد.

تام لی از Fundstrat اوایل این هفته اظهار داشت گفته شد که قیمت بزرگترین ارز دیجیتال احتمالا در سال جاری به 150 هزار دلار خواهد رسید.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید