صرافی بزرگ رمزارز ایالات متحده به دنبال افزایش 100 میلیون دلاری قبل از عرضه اولیه است


بر اساس گزارش اخیر بلومبرگ به نقل از منابع آگاه، صرافی کریپتوکارنسی کراکن قصد دارد حدود 100 میلیون دلار قبل از عرضه اولیه عمومی (IPO) خود افزایش دهد.

این گزارش می گوید که غول رمزارز می خواهد این کمپین جمع آوری کمک های مالی را تا پایان سال 2024 تکمیل کند.

پسندیدن گزارش شده توسط U.TodayKraken در ابتدا قصد داشت از طریق ادغام SPAC در سال 2022 عمومی شود. قرار بود این صرافی از صرافی رقیب Coinbase پیروی کند، که سهام آن در آوریل 2021 در صرافی Nasdaq با سر و صدای زیادی شروع شد.

با این حال، کراکن IPO خود را به دلیل رکود شدید بازار به تعویق انداخت. در نوامبر 2022، قیمت بیت کوین در طول بحران FTX به 16000 دلار کاهش یافت که موجی از شوک را در کل بازار کریپتو ایجاد کرد.

مرتبط با

در ماه مارس، بیت کوین به بالاترین سطح خود یعنی 73737 دلار رسید. طبق گزارش بلومبرگ، انتظار می‌رود کراکن در سال جاری به دلیل بازار کریپتو، ۲ میلیارد دلار درآمد داشته باشد.

برنامه‌های عرضه اولیه سهام کراکن نیز با شرکت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در سال گذشته پیچیده شد. کراکن توسط رگولاتوری متهم به فعالیت به عنوان یک بورس اوراق بهادار ثبت نشده است.

مرتبط با

کراکن در فوریه ثبت شد رد پرونده SEC به معنای تکرار مجدد استدلال‌های قبلی است که شرکت‌های رمزارز درگیر برای اثبات اینکه بیشتر ارزهای دیجیتال اوراق بهادار نیستند، استفاده کرده‌اند. صرافی همچنین رگولاتور سختگیر را به تلاش برای گسترش صلاحیت خود متهم کرد.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید