به‌روزرسانی مهم ETF اتریوم در این هفته ارائه می‌شود: جزئیات


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

علیرغم تایید کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) برای ETF نقطه ای اتریوم، دنیای ارزهای دیجیتال همچنان در انتظار تایید S-1 برای شروع تجارت این دارایی است. به گفته یک منبع در تماس با SEC، انتظار می رود برخی از نظرات در این هفته بیان شود. ناتی گراچی، تحلیلگر، در پستی در X گفت که حداقل یکی از چندین صادرکننده بالقوه که ثبت نام کرده اند، این هفته از رگولاتور نظر دریافت خواهد کرد.

تأخیرهای قانونی ETH ETF و انتظارات صادرکننده را شناسایی کنید

قابل ذکر است، از زمان مهلت 31 مه برای ثبت اولین پیش نویس پرونده های S-1، صادرکنندگان ETF اتریوم پیش بینی کرده اند که تنظیم کننده به روز رسانی در مورد وضعیت پرونده های آنها را ارائه دهد. تا به امروز، هیچ چیز قطعی از کمیسیون به رهبری گری جنسلر دریافت نشده است.

مرتبط با

جالب توجه است که ناشران خوشبین بودند که SEC از تاریخ 7 ژوئن در مورد پیش نویس ها اظهار نظر کند. با این حال، دو نفر از ناشران قاطعانه اعلام کردند که هیچ اطلاعاتی از SEC دریافت نکرده اند. تنها ارتباط گری جنسلر، رئیس SEC، در طول حضور اخیر در CNBC مبهم بود.

اقدامات متقابل SEC قبل از اعطای تاییدیه 19b-4 باعث شد برخی از ناشران از رقابت خارج شوند. در میان برداشت‌ها، سرمایه‌گذاری کیتی وود نیز برجسته بود. اگرچه شرکت مدیریت دارایی اسنادی را با همکاری 21Shares برای تبدیل شدن به یک صادرکننده ETF اتریوم در SEC ثبت کرد، اما بعداً از آن خارج شد.

Ark Invest در بیانیه‌ای رسمی اعلام کرد که همچنان به پتانسیل تحول‌پذیر و ارزش بلندمدت اتریوم اعتقاد دارد. با این حال، Ark دیگر محصول Ether ETF را ردیابی نخواهد کرد.

مرتبط با

نگرانی ذینفعان در مورد ETF نقطه ای اتریوم

در حالی که صادرکنندگان منتظر ارتباط شفاف از سوی رگولاتور هستند، برخی از سهامداران همچنان در مورد پتانسیل محصول ETF نقطه ای اتریوم تردید دارند. شرکت بانکداری جهانی JPMorgan معتقد است که این محصولات ممکن است سهم بسیار کمتری از نفوذ را به خود جلب کنند.

با این حال، تحلیلگران خوشبین هستند که اگر SEC چراغ سبز نشان دهد، محصول در فضای رمزنگاری عملکرد خوبی خواهد داشت.
نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید