Major Solana Meme Coin Dogwifhat (WIF) با افزایش 25 درصدی به بالاترین حد خود رسید


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Dogwifhat (WIF)، اولین میم بازار ارزهای دیجیتال و بزرگترین توکن میم در Solana، همچنان نه تنها فضای کریپتو بلکه تیترهای اخبار را نیز مختل می کند. این بار، میم با یک توله سگ بسیار زیبا شیبا اینو که کلاه بافتنی بر سر دارد به دلیل حرکت قیمت خارق‌العاده ارز دیجیتال بود.

مرتبط با

در کمتر از دو روز از ابتدای هفته، قیمت WIF به معنای واقعی کلمه بیش از 25 درصد افزایش یافته است. در نتیجه، توکن Dogwifhat به 3.75 دلار رسید. این تنها 30 درصد کمتر از بالاترین قیمت تاریخ 4.88 دلار است. با توجه به نرخی که قیمت WIF می تواند در عرض چند روز افزایش یابد، به نظر می رسد که تنها یک مسئله زمان است که جذاب ترین ارز دیجیتال به بالاترین حد خود برسد.

""
تبدیل WIF به USD CoinMarketCap

خنده دار است که با افزایش قیمت باورنکردنی خود، توکن Dogwifhat از پروژه های ارزی اساسی مانند Arbitrum (ARB) یا Cosmos (ATOM) از نظر سرمایه پیشی گرفته و با این معیار وارد 30 ارز دیجیتال برتر شده است.

مرتبط با

سرمایه WIF در حال حاضر 3.72 میلیارد دلار است و این برای دارایی است که کمی بیش از شش ماه از عمر آن می گذرد. WIF در حال حاضر چهارمین ارز رمزنگاری شده بزرگ پس از Dogecoin (DOGE)، Shiba Inu (SHIB) و Pepe Coin (PEPE) است.

آیا میم سولانا توکن برتر میم از رقبای سگ و قورباغه خود در مسابقه تبدیل شدن به برترین ارز رمزنگاری میم پیشی بگیرد؟ ما در حال کشف کردن هستیم.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید