به روز رسانی مهم Shiba Inu توسط عضو تیم SHIB اعلام شد: جزئیات


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

رهبر رسمی بازاریابی شیبا اینو، که ترجیح می دهد لوسی نامیده شود، به پلت فرم رسانه های اجتماعی رفت

جزئیات درباره SHIB Marketplace از لوسی

لوسی در توییت خود خاطرنشان کرد که اکوسیستم SHIB به طور فزاینده‌ای در حال تبدیل شدن به یک مرکز نوآوری است که توسط فناوری بلاک چین و یک جامعه اختصاص داده شده است.

لوسی می‌گوید که در هسته آن، این مرکز نوآوری، بازار SHIB خواهد بود. این پلتفرم غیرمتمرکز با هدف “دموکراتیزه کردن قدرت در بین کاربرانش به جای شرکت های متمرکز” ایجاد می شود.

مدیر بازاریابی SHIB سپس لیستی از ویژگی های کلیدی و اجزای کلیدی محصول جدید SHIB را که در راه حل لایه 2 عرضه می شود به اشتراک گذاشت. این بازار با استفاده از قراردادهای هوشمند برای حذف واسطه ها و تضمین تراکنش های ایمن و شفاف فعالیت خواهد کرد.

مرتبط با

مدیر عامل بایننس با درخواست هایی از ارتش SHIB برای شروع سوزاندن SHIB مواجه شد، دلیل این امر چیست

این بازار به طور فعال توسط کاربرانی شکل خواهد گرفت که نه تنها به مصرف کنندگان منفعل بلکه به شرکت کنندگان فعال تبدیل خواهند شد. لوسی اظهار داشت که Shibarium، توکن BONE و Shiba Inu DOA برای توسعه اکوسیستم در آینده بسیار مهم خواهند بود. با این حال، SHIB حتی تاریخ دقیقی را برای راه اندازی بازار اعلام نکرد.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید