اخطار مشهور SHIB توسط تیم Meme Coin صادر شد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • هشدار SHIB “کریپتو و افراد مشهور”.
  • Shytoshi Kusama به X بازگشت

لوسی، رهبر بازاریابی، نماینده برجسته تیم شیبا اینو، هشدار بسیار مهمی به جامعه SHIB دارد.

توییت لوسی با نام «کریپتو و افراد مشهور» به موضوع افراد مشهوری که پروژه‌های ارز دیجیتال خود را راه‌اندازی می‌کنند و به جامعه پیشنهاد سرمایه‌گذاری روی آن‌ها را می‌دهند، پرداخته است.

هشدار SHIB “کریپتو و افراد مشهور”.

لوسی در توییتر خود نوشت که اگرچه او طرفدار موسیقی‌دانان و افراد مشهور مختلف است، اما وقتی آنها وارد فضای رمزنگاری می‌شوند هنوز مبهوت می‌شود. لوسی به اشتراک گذاشت که “مکالمه جالبی با یکی از دوستانش” داشت و سپس چند پست را در X خواند. این باعث شد که احساس کند این ایده خوبی است که عقب نشینی کند، آرام شود و نفس عمیقی بکشد.

کارشناس بازاریابی SHIB خاطرنشان کرد که اگرچه دیدن چهره های آشنا در فضای کریپتو هیجان انگیز است، اما ارتش SHIB باید بسیار مراقب باشد و به یاد داشته باشد که همه سرمایه گذاری های تجاری توسط افراد مشهور در فضای رمزنگاری قابل اعتماد نیستند. وی افزود: “برخی از آنها سابقه رفتار مشکوک دارند.”

لوسی تاکید کرد که بسیار حیاتی است که جامعه SHIB “گسترده و هوشیار بماند” و همچنین باز بماند و از “ورودی های جدید” به فضای کریپتو با پروژه های خود استقبال کند. او خاطرنشان کرد که این برای DYOR مهم است، و خاطرنشان کرد که DYOR مخفف “مطالعه خودت را انجام بده”، مخفف محبوب در جامعه رمزنگاری است.

رهبر بازاریابی SHIB همچنین به مخاطب X یادآوری کرد که «مم‌ها می‌توانند سرگرم‌کننده باشند، اما همچنین می‌توانند به سرعت خراب شوند» و به آنها پیشنهاد کرد که فقط چیزی را سرمایه‌گذاری کنند که توانایی از دست دادن آن را دارند.

مرتبط با

Shytoshi Kusama به X بازگشت

Shytoshi Kusama، توسعه‌دهنده اصلی Shiba Inu، پس از یک هفته وقفه به پلتفرم رسانه اجتماعی X بازگشت تا از شور و شوق جامعه SHIB حمایت کند. او دو توییت صعودی در مورد وضعیت فعلی بازار ارزهای دیجیتال منتشر کرد.

هفته گذشته، کوساما به «دوستان SHIB خود در اتریوم» به دلیل تأیید اولیه ETF های اتریوم نقطه ای تبریک گفت، و این گمانه زنی ها را در مورد اینکه چگونه این امر بر آینده SHIB تأثیر خواهد گذاشت – اینکه آیا فقط «راه را برای SHIB هموار می کند» یا شاید راه را هموار می کند، تقویت کرد. برای آینده SHIB ETF برای آنها.

اوایل امروز، آنتونی پمپلیانو، حامی برجسته بیت‌کوین، طی یک حضور در فاکس بیزینس گفت که شرکت‌های وال استریت می‌توانند در سال جاری تشکیل پرونده برای ETF بر اساس سایر ارزهای دیجیتال را آغاز کنند.




نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید