این چیزی است که گروه شیبا اینو به جامعه درخواست می کند


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

سرپرست بازاریابی تیم Shiba Inu، که در جامعه SHIB با نام Lucie شناخته می‌شود، پستی را برای ارسال پیامی به کسانی که در داخل جامعه هستند منتشر کرد که هم تیم SHIB و هم خلاقیت‌های اصلی آن‌ها (SHIB و راه‌حل لایه ۲ آن Shibarium) را مورد انتقاد قرار می‌دهند.

“برو و خودت انجامش بده”

لوسی پیامی را ارسال کرد که خطاب به هر کسی که از میم کوین Shiba Inu، تیم توسعه دهنده پشت آن و اکوسیستم آن، از جمله بلاک چین لایه ۲ Shibarium انتقاد می‌کرد، خطاب کرد.

لوسی پیشنهاد کرد که اگر این منتقدان فکر می‌کنند می‌توانند بهتر عمل کنند، به جای اینکه بی‌ادب و انتقاد کنند، باید «این کار را خودشان انجام دهند». رهبر بازاریابی SHIB به جامعه جهانی SHIB یادآوری کرد که «همه می‌توانند نقش خود را انجام دهند، بهترین SHIB باشند و موفق شوند» در دنیای بلاک چین و ارزهای دیجیتال غیرمتمرکز.

وی افزود که این یکی از مزایای آزادی و تمرکززدایی است. او همچنین به خوانندگان یادآوری کرد که وقتی صحبت از اکوسیستم SHIB و بلاک چین شیباریوم به میان می‌آید «هیچ مالکی» وجود ندارد.

تیم SHIB اخیراً با انتقاد اعضای مختلف جامعه، به ویژه برای روند کند سوزاندن توکن های Shiba Inu مواجه شده است. لوسی دائماً توییت می کند که مسئولیت همه افراد است که SHIB را از طریق Shibarium بسوزانند و هر چه فعالیت زنجیره ای بیشتر باشد، در نهایت سکه های SHIB بیشتری سوزانده می شود.

مرتبط با

“مالک الماس” میلیاردها SHIB را دور ریخت

حساب رسمی X از توکن Shiba Inu این خبر را منتشر کرد که یک “مالک الماس خفته” SHIB مقدار زیادی (تقریبا 50 میلیارد SHIB) از این سکه‌های میم را فروخته است.

او آنها را در 1 فوریه 2021 به قیمت 2 ETH (به ارزش 2625 دلار در آن زمان) خرید. SHIB در آگوست 2020 راه اندازی شد و از فوریه 2021، این یک پروژه ناشناخته بود که تقریباً هیچ کس به آن اعتقاد نداشت.

پس از 3.5 سال نگه داشتن این انبار چشمگیر، آن را به قیمت 278.1 ETH به ارزش 1.1 میلیون دلار فروخت. به سود قابل توجه 419 برابر دست یافت.

سوختگی SHIB 79٪ افزایش یافته است

دنبال کننده Shibburn توییتی منتشر کرد که در آن از افزایش میزان سوختگی SHIB در 24 ساعت گذشته خبر داد. این افزایش به 80 درصد نزدیک شد. در مجموع، 5573534 memecoin SHIB به کیف پول‌های بلاک چین غیرقابل مصرف منتقل شد.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید