خاموش شدن کیف پول اصلی Dogecoin خشم جامعه را برمی انگیزد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Dogechain، یک کیف پول اصلی غیرقانونی که اکوسیستم Dogecoin (DOGE) را تقویت می کند، در حال تعطیل شدن است. با کمال تعجب، بسیاری از اعضای ارتش دوج از این سناریو بی اطلاع هستند. رانده شد یک کاربر X و مدافع Dogecoin صحبت خواهد کرد.

منبع اطلاعاتی که Astro در X شناسایی شده بود، نوشت:

#Dogechain بیش از 10 سال است که وجود دارد. ناگهان در کمتر از 30 روز خاموش می شود. هیچ کس جرات نمی کند آشکارا بگوید چرا، و بیشتر مردم هنوز آن را کشف نکرده اند.

در حالی که کیف پول Dogechain میراث قوی در اکوسیستم ارزهای دیجیتال گسترده تر دارد، محیط نظارتی در ایالات متحده بسیاری از نوآوران را مجبور کرده است که اخیراً در موضع خود تجدید نظر کنند. Dogechain اولین کیف پولی نیست که بسته شدن خود را اعلام می کند.

کیف پول سابق حریم خصوصی بیت کوین Wasabi نیز اعلام کرد که در اوایل این هفته فعالیت خود را متوقف می کند. به نظر می رسد که این تصمیمات ناشی از ترس ناشی از دستگیری و اتهامات پولشویی توسط بنیانگذاران سامورایی است. از Tornado Cash تا Samourai، تحمل قانونگذاران ایالات متحده برای پوشاک حریم خصوصی کم است.

جامعه Dogecoin در حال حاضر از اینکه انتشار Dogechain به این معنی است که تعداد کیف پول‌های بومی خاص DOGE کاهش یافته است ناامید شده است.

نفوذ Dogecoin در حال کاهش نیست

با وجود چشم انداز فعلی بازار و ملاحظات نظارتی، نفوذ Dogecoin در حال کاهش نیست. بیلی مارکوس، بنیانگذار Dogecoin، با پرداختن به روند فعلی، همچنان یکی از مهم ترین صداها در بازار است.

ممکن است Dogecoin با بسته شدن Dogechain کنترل خود را از دست بدهد، اما این ارز دیجیتال می‌تواند با اپلیکیشن پرداخت ایلان ماسک یکپارچه شود. این انتظار، اگرچه حدس و گمان است، اما باعث ایجاد خوش بینی مجدد شده است که استفاده از پول میم با تم سگ به زودی افزایش خواهد یافت.

انتشار Dogechain هنوز تاثیر منفی بر قیمت DOGE ندارد. طبق داده‌های CoinMarketCap، در 24 ساعت گذشته با 0.7 درصد افزایش به 0.1328 دلار رسید. حجم معاملات سکه با 36 درصد کاهش به 1,110,810,641 دلار رسید.
نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید