مشکلات عمده کیف پول رمزنگاری هشدار مهم به جامعه: جزئیات


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • “آدرس کلاهبرداری با مسمومیت”
  • راهنمایی برای جلوگیری از مشکلات

تیم کیف پول لجر اعلام کرد که با نوع جدیدی از کلاهبرداری از ارزهای دیجیتال مواجه شده اند که در آن مجرمان سایبری از پلتفرم رسانه اجتماعی X برای حمله به کیف پول کاربران و سرقت دارایی های آنها استفاده می کنند.

لجر موضوعی را در X پست کرد تا توضیح دهد که این کلاهبرداری چگونه کار می کند و چگونه گرفتار آن نشوید.

“آدرس کلاهبرداری با مسمومیت”

نوع جدیدی از تقلب در ارزهای دیجیتال که لجر زنگ خطر را در مورد آن به صدا در می آورد «مسمومیت آدرس» نامیده می شود. این زمانی اتفاق می افتد که کاربر ناگهان یک سکه مرموز یا NFT (دارایی که در آنجا قرار نداده است) را در کیف پول خود ببیند.

وقتی این اتفاق می‌افتد، تیم لجر هشدار می‌دهد که شما احتمالاً هدف این نوع جدید حمله کلاهبرداری قرار گرفته‌اید. هنگامی که یک کلاهبردار مقداری پول برای شما ارسال می کند، این تراکنش به تاریخچه تراکنش های Ledger Live شما اضافه می شود و به نظر می رسد که قبلاً در گذشته به این کیف پول ارسال کرده اید.

کلاهبرداران امیدوارند که صاحب کیف به طور تصادفی این آدرس را از تاریخچه تراکنش کپی کرده و از آن برای ارسال پول به جای آدرس واقعی استفاده کند. با این حال، اگر مراقب باشید و خودتان با امضا کردن با Ledger معامله ای را شروع نکنید، آنها نمی توانند هیچ رمز ارزی را از کیف پول شما بدزدند.

مرتبط با

راهنمایی برای جلوگیری از مشکلات

به گفته تیم پشتیبانی لجر، توصیه‌های اساسی در مورد اینکه چگونه در معرض کلاهبرداری‌های مربوط به مسمومیت قرار نگیریم ساده است. نادیده گرفتن تراکنش مخرب و کیف پول متصل به آن است.

همچنین مهم است که از توکن‌های مشکوک یا NFT‌هایی که کلاهبرداران برای شما ارسال می‌کنند اجتناب کنید. تیم Ledger می‌گوید، یک ایده خوب در اینجا این است که توکن/NFT را انتخاب کنید و سپس گزینه «Hide Token/NFT Collection» را انتخاب کنید. این به شما کمک می کند تا از تعامل تصادفی با این کیف پول جعلی جلوگیری کنید و از ارسال تراکنش به آن جلوگیری کنید.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید