بیانیه مهم بیت کوین از مایکل سیلر درباره برکشایر هاتاوی


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

مایکل سیلر، یکی از حامیان برجسته بیت کوین و بنیانگذار غول هوش تجاری MicroStrategy، توییتی درباره وارن بافت و غول سرمایه گذاری برکشایر هاتاوی، ارز دیجیتال پرچمدار جهان و یکی از بزرگترین منتقدان بیت کوین منتشر کرد.

این توییت پس از اولین جلسه سهامداران برکشایر هاتاوی که اوایل این هفته برگزار شد منتشر شد. برای اولین بار از زمان تأسیس شرکت، جلسه بدون دست راست بافت و نایب رئیس، چارلی مانگر، برگزار شد. وی در نوامبر سال گذشته در سن 99 سالگی درگذشت.

مانگر بود و بافت همچنان به انتقاد جدی از بیت کوین ادامه می دهد و مدعی است که بیت کوین راه به جایی نمی برد. بافت زمانی از آن به عنوان “سم موش مربع” یاد کرد. اما سال گذشته، ارز دیجیتال اصلی با پیشی گرفتن از برکشایر هاتاوی از نظر ارزش بازار، دنیای مالی را شگفت‌زده کرد و آن را بسیار پشت سر گذاشت.

در زمان نگارش این مقاله، ارزش بازار شرکت بافت 862.05 میلیارد دلار است، در حالی که بیت کوین در حال حاضر به 1،245،020،193،429 دلار می بالد.

سیلور در توییتی نوشت که تنها چیزی که به این شرکت که یک افسانه در دنیای سرمایه گذاری است امیدوار است، بیت کوین است.

سیلور در توییت خود اشاره می کند که وارن بافت باید راه های MicroStrategy را دنبال کند. این شرکت از آگوست 2020 به طور پیوسته بیت کوین خریداری می کند.

در ماه آوریل، این شرکت 122 بیت کوین دیگر را به قیمت 7.8 میلیون دلار خریداری کرد. به این ترتیب کل دارایی های آنها به 214400 بیت کوین می رسد که در ترازنامه به ارزش 13.22 میلیارد دلار می رسد. ارزش بازار MicroStrategy به لطف پول جمع آوری شده از سهامداران برای خرید بیت کوین و غیره اکنون به 21.57 میلیارد دلار می رسد.

بیت کوین در 24 ساعت گذشته توانست تقریباً 7 درصد بهبود یابد و به طور ناگهانی از قیمت 59000 دلار به 63190 دلار افزایش یافت و از زمان نگارش این مقاله در حال تغییر است.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید