آنتونی پمپلیانو می گوید که محرک بزرگ صعودی بیت کوین ممکن است در افق باشد


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

آنتونی پمپلیانو، سرمایه‌گذار VC و مدافع بیت‌کوین، در مورد آخرین پیش‌بینی بانک آمریکا مبنی بر پرداخت هنگفتی که دولت ایالات متحده باید انجام دهد، در صورتی که فدرال رزرو چرخش را انجام ندهد و اوراق قرضه خود را باز نکند، توییت کرد. اقدامات مربوط به نرخ بهره

بر اساس این توییت، این پرداخت هنگفت می تواند تا 1.6 تریلیون دلار در پرداخت بهره سالانه باشد و تا دسامبر انجام خواهد شد.

بسیاری از مفسران اشاره کرده اند که این چرخش وقایع به معنای تورم بالاتر برای ضربه زدن به ایالات متحده است و ذکر کرده اند که در صورت شکست دلار آمریکا، بیت کوین می تواند به عنوان محافظ تورم و به طور بالقوه استاندارد پولی جدید برای اقتصاد ایالات متحده در آینده مورد استفاده قرار گیرد.

سخنرانی پومپلیانو برای بیت کوین در CNBC، نقطه عطف مهم قبل از نصف شدن

در 1 آوریل، پومپلیانو در Squawk Box CNBC ظاهر شد و در مورد بیت کوین با تیم مجری اخبار صحبت کرد. این کارشناس توضیح داد که بیت کوین می تواند توسط افراد مختلف به عنوان یک دارایی کاملا متفاوت تلقی شود: یک سرمایه گذاری مخاطره آمیز یا یک پوشش تورمی/ذخیره ارزش. با ذکر یک مثال، پمپلیانو گفت که کسانی که در حال حاضر ETF بیت کوین را خریداری می کنند فقط می خواهند در بیت کوین سود کسب کنند، در حالی که کسانی که مستقیماً در بیت کوین سرمایه گذاری می کنند این کار را انجام می دهند تا پول خود را از تورم پس انداز کنند.

او همچنین اعتراف کرد که در بسیاری از کشورها (و آرژانتین را به عنوان مثال عنوان کرد) کاربران ترجیح می‌دهند از استیبل کوین‌ها استفاده کنند، زیرا آنها توسط USD پشتیبانی می‌شوند، در حالی که در نیجریه افراد زیادی Sats را جمع‌آوری می‌کنند. این پاسخ او به اندرو سورکین، مجری همکار بود، که اشاره کرد که به تازگی از آفریقای جنوبی بازگشته است، از افراد اقشار مختلف اجتماعی در مورد بیت کوین سوال کرد و با وجود وضعیت بد اقتصادی در منطقه، هیچ یک از آنها نگفته اند که بیت کوین دارند.

پمپلیانو به مجریان CNBC گفت که بیت کوین اخیراً به چندین نقطه عطف مهم درست قبل از هاوینگ آینده رسیده است. او به آنها یادآوری کرد که بیت کوین اخیراً به مدت نیم سال به طور مداوم در حال رشد بوده است و اخیراً به بالاترین میزان بسته شدن هفتگی، ماهانه و سه ماهه خود رسیده است. پمپلیانو اظهار داشت که چنین پیشرفتی برای چهار بار گذشته اتفاق افتاده است و ارزش ارز دیجیتال پرچمدار جهان حداقل 300 درصد افزایش یافته است.

در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین پس از افت 6 درصدی از 69700 دلار امروز، با 65529 دلار تغییر می کند.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید