اجباری به‌روزرسانی رسانه اصلی برای شناسه‌های کاربر FTX غیرآمریکایی


پرونده 3 مه در دادگاه ورشکستگی ایالات متحده اعتراضات جدیدی را به درخواستی با هدف بازگرداندن هویت مشتری وارد می کند.

چهار رسانه در ایالات متحده اعتراضات جدیدی را به درخواست قبلی مبنی بر مهر و موم شدن هویت خود تسلیم کرده اند و به تلاش های خود برای افشای هویت مشتریان FTX غیر آمریکایی ادامه می دهند.

بلومبرگ، داو جونز، نیویورک تایمز و فایننشال تایمز برای اولین بار در 11 ژانویه دادخواستی را در اعتراض به اختیارات FTX و کمیته رسمی اعتباردهندگان غیرقانونی برای اصلاح و حفظ اطلاعات مشتریان ارائه کردند.

در حالی که دادگاه قبلاً ادعاهای مشابهی را از چهار شرکت شنیده بود، پرونده 3 مه اعتراض جدیدی به درخواست کمیته مبنی بر مهر و موم کردن هویت مشتریان غیر آمریکایی ایجاد کرد.

آخرین شکایت چهار شرکت رسانه ای علیه FTX و کمیته. منبع: کرول

آخرین استدلال این رسانه این است که هیچ مبنای قانونی برای تصحیح اسامی تحت قوانین حفظ حریم خصوصی داده ها در خارج از ایالات متحده وجود ندارد.

غول های رسانه ای استدلال کردند که بر اساس بخش 105 قانون ورشکستگی – ماده ای که صلاحیت دادگاه ورشکستگی را می دهد – هیچ بخشی از قانون خارجی وجود ندارد که به آن اجازه دهد بر اساس قانون اساسی و قانون اساسی ایالات متحده حق دسترسی به اطلاعات را نادیده بگیرد:

در واقع، مووانتس مایل است از “اجرای الزامات افشای عمومی قانون ورشکستگی ایالات متحده” اجتناب کند. […] مبنایی برای مهر و موم کردن فراهم نمی کند.»

«قوانین ایالات متحده – قانون اساسی و قانونی – حق مفروض قوی برای بررسی پرونده های ورشکستگی را برای عموم تضمین می کند. وی گفت: «این حق با اظهار نظر طرفین نسبت به تعهدات قانونی خود طبق قوانین خارجی قابل چشم پوشی نیست.

ادعای اولیه مطرح شده در پرونده قبلی این بود که نام طلبکاران FTX “اطلاعات تجاری محرمانه” را تشکیل نمی دهد.

دومین مورد – که دوباره در پرونده قبلی بیان شد – این است که چنین افشایی طلبکاران را در معرض “ریسک بیش از حد” قرار نمی دهد.

مرتبط با: FTX با خرید 7.3 میلیارد دلار دارایی، راه اندازی مجدد صرافی را در نظر خواهد گرفت

FTX و کمیته تا ساعت 16:00 به وقت شرقی در تاریخ 4 مه فرصت دارند درخواست تجدید نظر ارائه کنند.

تاریخ رسیدگی به پرونده در 17 مه ساعت 13:00 به وقت شرقی برگزار خواهد شد.

مجله: آیا می توانید پس از فروپاشی FTX به صرافی های رمزنگاری اعتماد کنید؟


نویسنده: Brayden Lindrea

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید