میزبانی Magic Eden به خطر افتاد: خبرنامه Nifty، 28 دسامبر تا 3 ژانویه

میزبانی Magic Eden به خطر افتاد: خبرنامه Nifty، 28 دسامبر تا 3 ژانویه


NFT ها از آدرس کیف پول مدیر عملیات RTFKT در یک کلاهبرداری فیشینگ ریخته شدند.

در خبرنامه این هفته، بخوانید که چگونه توکن های تغییرناپذیر (NFT) در بازار مجیک عدن “تصاویر منزجر کننده” را نشان می دهند. درباره سرمایه‌گذاری‌های تهاجمی Square Enix توسعه‌دهنده Final Fantasy در بازی‌های بلاک چین و نحوه انتقال بازی برای برنده شدن (P2E) از رشد به بلوغ بیاموزید. از سوی دیگر، تحولات متاورس را در طول سال 2022 بررسی کنید. و نیفتی نیوز این هفته را فراموش نکنید که افزایش حجم معاملات NFT های سولانا را نشان می دهد.

“من فقط شاهد چه چیزی بودم؟” Magic Eden پس از هک شدن سرویس میزبانی، پورنو را نشان می دهد

بازار NFT مستقر در سولانا Magic Eden به کاربران خود اطمینان داد که NFT های آنها پس از شناسایی تصاویر مستهجن در پلت فرم معاملاتی خود در ژانویه، ایمن هستند. بازار به کاربران خود گفته است که هک نشده است. در عوض، ارائه‌دهنده خدمات شخص ثالثی که تصاویر را روی پلتفرم میزبانی می‌کند، “در خطر” قرار گرفت.

توییت های ارسال شده توسط کاربران Magic Eden اشاره می کند که این پلتفرم گاهی اوقات تصاویر مستهجن را به جای تصاویر کوچک NFT در صفحه مجموعه آپلود می کند. کاربران دیگر از دیدن تصاویری از این مجموعه تلویزیونی خبر دادند. نظریه انفجار بزرگ به جای تصاویر NFT صحیح

ادامه مطلب…

خالق فاینال فانتزی از “سرمایه گذاری تهاجمی” در بازی های بلاک چین خبر می دهد

اسکوئر انیکس، خالق سری بازی های محبوب فاینال فانتزی، گفت که بازی های بلاک چین یکی از مهم ترین استراتژی های آنها در آینده خواهد بود. یوسوکه ماتسودا، رئیس شرکت، در نامه‌ای که نقاط عطف این شرکت در سال 2022 را تشریح می‌کند، فاش کرد که برنامه‌های سال 2023 آن شامل بازی‌های بلاک چین است.

به گفته ماتسودا، تیم او بر سرگرمی بلاک چین تمرکز خواهد کرد. ماتسودا همچنین خاطرنشان کرد که فناوری‌های جدید ممکن است در ابتدا افراد را گیج کنند، اما در نهایت به بخشی عادی از زندگی مردم تبدیل خواهند شد.

ادامه مطلب…

بنیانگذار Crypto Unicorns: بازی‌های P2E در یک “مرحله بلوغ” طولانی هستند

در کوین تلگراف NFT Steez در پادکست، آرون بایرشمیت، بنیانگذار Crypto Unicorns، تاکید کرد که بازی‌های P2E هنوز از مرحله رشد به مرحله بلوغ می‌روند.

Beierschmitt به Cointelegraph گفت که مشارکت کنندگان Web3 نشان دادند که بازی ها باید بیشتر سرگرم کننده باشند و کمتر در مورد امور مالی باشند. این مدیر همچنین تاکید کرد که حرکت از P2E به بازی و برد نشان می دهد که این بازی ها هنوز باید حل شوند.

ادامه مطلب…

مروری بر متاستور در سال 2022

اگرچه پذیرش Metaverse در سال 2022 کند می شود، سرمایه گذاران همچنان به توسعه آن علاقه مند هستند. طبق گزارش شرکت مشاوره مک کینزی، بیش از 120 میلیارد دلار در نیمه اول سال 2022 در فضا سرمایه گذاری شده است.

در طول سال 2022، مشارکت های قابل توجهی در این زمینه با شرکت های مختلفی صورت گرفته است که علیرغم مخالفت با تمرکززدایی، از فناوری های جدید استفاده می کنند.

ادامه مطلب…

اخبار شیک: حجم معاملات NFT سولانا، Nike RTFKT COO هک شده و موارد دیگر

بر اساس سایت داده NFT CryptoSlam، NFT های مبتنی بر Solana شاهد افزایش حجم معاملات بوده اند. بلاک چین در 30 روز گذشته بیش از 800000 تراکنش را نشان داده است. در همین حال، آدرس کیف پول مدیر عملیات RTFKT در یک کلاهبرداری فیشینگ در معرض خطر قرار گرفت.

ادامه مطلب…

کوین تلگراف را بررسی کنید NFT Steez فایل صوتی دیجیتال

از شما برای خواندن این خلاصه از برجسته ترین تحولات هفته در زمینه NFT سپاسگزاریم. چهارشنبه آینده برای گزارش ها و بینش های بیشتر در مورد این زمینه فعال در حال توسعه بازگردید.


نویسنده: Ezra Reguerra

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉