LUNA آزمون هاوی را با موفقیت پشت سر می گذارد، بری سیلبرت Grayscale را ترک می کند و موارد دیگر: Hodler's Digest، 24-30 دسامبر


قاضی حکم داد که Terraform Labs LUNA را به عنوان یک امنیت ثبت نشده پیشنهاد داده و فروخته است، بری سیلبرت هیئت مدیره Grayscale را ترک کرد و چین علیه Tether اقدام کرد.

یک قاضی فدرال ایالات متحده به نفع کمیسیون بورس و اوراق بهادار به دلیل ادعاهایی مبنی بر ارائه و فروش دو اوراق بهادار ثبت نشده، Terraform Labs و مدیر عامل سابق آن Do Kwon رای داد. دادگاه حکم خلاصه ای را به نفع SEC صادر کرد که مدعی شد Terraform Labs و Kwon LUNA، TerraUSD و Mirror را به عنوان اوراق بهادار ثبت نشده پیشنهاد و فروختند. دادگاه با استناد به اظهار نظر قبلی Kwon، حکم داد که مالکان LUNA فقط هستند [s]برگرد و تماشا کن [him] نتیجه می گیریم که LUNA با تست هاوی مطابقت دارد.

مدیر دارایی های رمزنگاری Grayscale در همان روزی که شرکت مادر Grayscales گروه ارز دیجیتال اعلام کرد که مدیر عامل آن، بری سیلبرت، از هیئت مدیره Grayscales استعفا داده است، پرونده اصلاح شده S-3 را به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ارسال کرد. برخی از مفسران بازار کریپتو حدس می‌زنند که خروج سیلبرت می‌تواند احتمال انتقال موفقیت آمیز Grayscale بیت کوین تراست را به یک صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین به طور قابل توجهی افزایش دهد. مدیر دارایی در حال حاضر منتظر تصمیم گیری در این زمینه از سوی سازمان بورس و اوراق بهادار است.

دادستانی عالی خلق چین، بالاترین نهاد ملی مسئول پیگرد قانونی در سرزمین اصلی چین، به مردم هشدار داد که از تتر به عنوان واسطه برای تجارت یوان با سایر ارزهای فیات استفاده نکنند. این آژانس با صدور بیانیه ای از مقامات محلی خواست تا اقدامات سخت گیرانه تری علیه استفاده از استیبل کوین تتر در تراکنش های ارز خارجی بین المللی اعمال کنند و ادعا کرد که استفاده از تتر به عنوان وسیله مبادله بین ارزهای داخلی و خارجی غیرقانونی است.

ادامه مطلب


نویسنده: Editorial Staff

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید