لوفت هانزا، یورووینگز و سایر بازیگران صنعت سفر با Web3 پیشرفت می کنند


پس از اینکه یک بلاک چین جدید با محوریت سفر به صحنه آمد، بازیگران بزرگ در صنعت شروع به روی آوردن به یکپارچه سازی فناوری Web3 کردند.

پس از راه‌اندازی اخیر شبکه بلاک چین Camino متمرکز بر سفر، شرکت‌های مسافرتی قدیمی در صنعت به دنبال آینده‌ای در وب هستند.

کوین تلگراف با مدیران لوفت هانزا و یورووینگز مستقر در اروپا، دو شرکتی که اولین بار از Camino استفاده کردند، صحبت کرد تا بفهمد چگونه ادغام Web3 این صنعت را به نسل بعدی می آورد.

یوهانس والتر، رئیس شرکای کانال در خطوط هوایی Lufthansa Group Hub، گفت که معتقد است «تمرکززدایی و توکن‌سازی» فرصت‌هایی را برای مدل‌های تجاری و روابط جدید ایجاد می‌کند: «مستقیم‌تر، از ایجاد مشارکت‌های استراتژیک و بهبود شفافیت تا ایجاد جریان‌های درآمدی جدید و بهبود تجربه ی مشتری.”

هدف ما این است که درک عمیقی از فضای خلق ارزش بلندمدت برای مشتریان و شرکای خود، همسو با استراتژی برندمان به دست آوریم.

داده های گزارش 2021 Statista نشان می دهد که سهم صنعت سفر و گردشگری در تولید ناخالص داخلی در سطح جهان تقریباً 5.8 میلیارد دلار برای آن سال بوده است.

ینس بیشوف، مدیر عامل و مسئول مشتریان Eurowings، این نظر را تکرار کرد و گفت که صنعت سفر یکی از “بزرگترین صنایع در جهان” است که هر روز با مقادیر زیادی “داده های حساس” سروکار دارد.

“Web3 راهی برای برآورده کردن این خواسته ها به طور مقرون به صرفه و با حداکثر امنیت به Eurowings ارائه می دهد.”

بیشوف همچنین گفت که این شرکت در حال حاضر در حال بررسی چگونگی استفاده از بلاک چین برای اهداف وفاداری مشتریان است.

مرتبط با: دستگاه های خودپرداز بیت کوین در یونان در طول یک فصل توریستی رکوردشکنی چگونه کار می کنند؟

شرکت‌های دیگر در صنعت سفر قبلاً از راه‌حل‌های مبتنی بر بلاک چین در فعالیت‌های خود قبل از راه‌اندازی Camino استفاده کرده بودند. AirCanada و Etihad Airways بلاکچین Winding Tree را برای توزیع محصول بدون نیاز به اشخاص ثالث یکپارچه کرده اند.

با وجود افزایش پذیرش، بیشوف به نیاز به مقررات روشن برای جلوگیری از پذیرش انبوه اشاره کرد.

با این حال، ما به آینده امیدوارکننده ای نگاه می کنیم تا آینده خود را به جلو ببریم زیرا بازیگران اصلی در سراسر جهان از فناوری Web3 استقبال می کنند و موسسات اروپایی در خط مقدم مقررات رمزنگاری (MiCA) قرار دارند. [industry] رو به جلو.”

قانونگذاران اروپا اخیراً موافقت نهایی خود را با مجموعه مقررات پیشرفته ارزهای دیجیتال اتحادیه اروپا موسوم به MiCA صادر کردند. این همچنین در حالی رخ می‌دهد که قانون‌گذاران محلی به مجموعه قوانین دیگری معروف به قانون هوش مصنوعی برای تنظیم توسعه و استقرار هوش مصنوعی فکر می‌کنند.

سایر موارد استفاده بالقوه برای فناوری‌های Web3 که در صنعت سفر ادغام شده‌اند در حال حاضر شروع به ظهور کرده‌اند. استفاده از ذخیره سازی ابرداده به عنوان راهی برای “الهام بخشیدن به مسافران” قبل از شروع سفری که یک مقصد خاص از طریق تجربیات مجازی ارائه می دهد، مورد بحث قرار گرفته است.

برای NFTkets، توکن‌های غیر تا شده (NFT) نیز مورد بحث قرار گرفت که می‌تواند از طریق فروش مجدد در بازار ثانویه، درآمد را برای خطوط هوایی افزایش دهد.

مجله: 3.4 میلیارد دلار بیت کوین در جعبه پاپ کورن: داستان هکر جاده ابریشم


نویسنده: Savannah Fortis

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید