رئیس NYDFS می گوید این یک ایده “مضحک” است که سقوط بانک Signature به ارزهای دیجیتال مرتبط است.


گزارش شده است که بازرس وزارت خدمات مالی نیویورک ادعاهایی مبنی بر اینکه دولت ایالات متحده در حال تلاش برای اجرای «عملیات Choke Point 2.0» است را رد کرد.

آدرین هریس، بازرس دپارتمان خدمات مالی نیویورک یا NYDFS، گفته است که تعطیلی Signature Bank دوستدار رمزنگاری در ماه مارس هیچ ارتباطی با قرار گرفتن در معرض دارایی های دیجیتالی ندارد.

طبق گزارش 5 آوریل وال استریت ژورنال، هریس این اظهارات را در کنفرانس Chainalysis Links در شهر نیویورک بیان کرد. Signature وقایع منتهی به شکست خود را به عنوان یک “اجرای بانکی جدید” توصیف کرده و هرگونه رابطه با قرار گرفتن در معرض کریپتو را “مضحک” توصیف کرده است.

طبق گزارش‌ها، هریس همچنین با این ایده که دولت ایالات متحده فعالانه در حال تلاش برای محدود کردن دسترسی برخی صنایع به خدمات بانکی ایالات متحده است مخالف است، چیزی که بسیاری از آن به عنوان “عملیات Choke Point 2.0” یاد می‌کنند. عملیات اولیه نقطه انسداد، که توسط وزارت دادگستری ایالات متحده از سال 2013 تا 2017 اجرا شد، بانک‌هایی را هدف قرار داد که مشکوک به قرار گرفتن در معرض شرکت‌هایی هستند که بالقوه در تقلب یا پولشویی دخیل هستند.

NYDFS در 12 مارس کنترل بانک Signature را به دست گرفت و ادعا کرد که از اقتصاد ایالات متحده در برابر “ریسک سیستم” محافظت می کند. این بانک اخیراً پس از فروپاشی بانک سیلورگیت و بانک سیلیکون ولی شکست خورد.

مرتبط با: تتر «قاطعانه تکرار می‌کند» که قرار نیست در معرض بانک Signature Bank قرار نگیرد

بارنی فرانک، یکی از اعضای سابق مجلس نمایندگان و عضو هیئت مدیره امضاء، گفت که در زمان توقیف مشکلی با پرداخت بدهی بانک وجود نداشت و نشان می‌داد که رگولاتورها “پیام بسیار قوی ضد رمزنگاری” ارسال می‌کنند. برخی از قانونگذاران، از جمله سناتور کلرادو، مایکل بنت، گفتند که Signature با تعامل با شرکت های رمزنگاری تصمیمات «محتاطانه» نمی گرفت.

مجله: سکه‌های ناپایدار: خطرات کاذب، بانکی و سایر خطرات ظاهر می‌شوند




نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید