LSD برای DeFi: Tenet و LayerZero با یکدیگر همکاری می‌کنند تا استفاده از زنجیره‌ای متقاطع مایع را پیش ببرند


هدف زیرساخت پروتکل قابلیت همکاری متقابل زنجیره‌ای LayerZero، پذیرش استکینگ مایع در اکوسیستم DeFi است.

لایه 1 بلاک چین Tenet قرار است از طریق مشارکت با پروتکل پیام رسانی omnichain LayerZero شاهد اتصال مشتقات استیکینگ مایع به یک اکوسیستم مالی غیرمتمرکز زنجیره ای (DeFi) از پلتفرم باشد.

Tenet برای دسترسی به اکوسیستم گسترده تر DeFi در تعدادی از بلاک چین های مختلف به پروتکل زنجیره ای متقابل LayerZero گره خورده است. بلاک چین مبتنی بر کیهان یک اکوسیستم مبتنی بر DeFi است که نقدینگی را فراهم می‌کند و محصولاتی را برای مشتقات استیکینگ مایع (LSD) به ارمغان می‌آورد.

ال‌اس‌دی‌ها برای مدتی یک ابزار اصلی در اکوسیستم DeFi بوده‌اند. بهترین مثال، استخرهای سهام مایع Ethereum (ETH) مانند Lido است که به کاربران اجازه می دهد تا ETH را به طور یکپارچه سهام بندی کرده و مجددا خرید کنند، که منجر به سرمایه گذاری زیادی برای بازدهی سودآور می شود.

شبکه Tenet به کاربران اجازه می دهد تا پروژه ها و توکن هایی ایجاد کنند که اکنون با فناوری LayerZero ادغام می شوند. قابلیت همکاری کاربران را به روی اکوسیستم گسترده تر DeFi در سراسر زنجیره های بلوکی قرارداد هوشمند مختلف باز می کند.

بلاک چین DeFi Tenet با استفاده از چارچوب اجماع اثبات سهام متنوع خود با استیبل کوین بومی که توسط سبدی سودآور از LSD از بلاک چین های مختلف پشتیبانی می شود، عمل می کند.

قرار دادن سبدی از دارایی های مبتنی بر بلاک چین برای حذف خطر حملات شبکه از دارندگان توکن بزرگ راه اندازی شده است. سهام اولیه Tenet در امنیت شبکه به ETH، ATOM، BNB، MATIC، ADA و DOT اختصاص یافته است.

گرگوری گودمن، مدیر عامل Tenet به کوین تلگراف گفت که LSD ها همچنان یک راه حل محبوب DeFi هستند که توانایی کسب سود از دارایی های سهام را افزایش می دهد:

“آنها به شما امکان می دهند با استفاده از اهرم نقدینگی دارایی های سهام، فرصت ها را به حداکثر برسانید. LSD ها اساساً به توکن های بومی PoS اجازه می دهند تا پتانسیل درآمد خود را به حداکثر برسانند.

گودمن همچنین بر اهمیت زیرساخت LayerZero در تبدیل شدن به یک جزء کلیدی برای آینده DeFi تاکید کرد.

“فناوری که آنها ساخته اند یک نسل جلوتر از پل سازی است و از برخی از آسیب پذیری های کلیدی که ما شاهد تسلیم شدن پل ها بوده ایم جلوگیری می کند.”

اکوسیستم DeFi در 12 ماه گذشته آسیب پذیری های خوبی داشته است. حملات پل های زنجیره ای بیش از 2 میلیارد دلار از اکوسیستم DeFi به سرقت برده است که هک پل بدنام Axie Infinity Ronin بخش قابل توجهی از این رقم را به خود اختصاص داده است.

Tenet همچنین قرار است پلی را با استفاده از LayerZero راه‌اندازی کند تا ال‌اس‌دی‌های omnichain را با ۲۷ بلاک چین مختلف که توسط شبکه دومی تغذیه می‌شوند، قابل کار کند.


نویسنده: Gareth Jenkinson

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید