به دنبال XRP بعدی هستید؟ تحلیلگر برتر می گوید مراقب سکه های میم باشید


فهرست

  • زیرفصل تمدید نشده؟
  • سکه های میم در حال افزایش هستند

مراد محمودوف، تحلیلگر معروف مالی اخیراً تأکید کرده است که کسانی که به دنبال XRP یا کاردانو (ADA) بعدی هستند باید به ارزهای رمزپایه میم توجه کنند.

او معتقد است که این بخش از بازار ارزهای دیجیتال دارای انجمن‌های فرقه‌ای «محکم» است که می‌توانند سودهای کلانی را برای پروژه‌های مرحله اولیه به ارمغان بیاورند.

در اوایل این ماه، محمودوف “فلسفه سرمایه گذاری رمزنگاری” خود را برای چرخه صعودی مداوم به اشتراک گذاشت و استدلال کرد که سرمایه گذاران فقط باید روی ارزهای دیجیتال با ارزش بازار بین 5 تا 200 میلیون دلار تمرکز کنند. او همچنین توصیه کرد از مصرف میکروکپسول اجتناب کنید.

این تحلیلگر معتقد است که میم کوین های امیدوارکننده باید بیش از یک سال نگه داشته شوند و صاحبان آنها باید باور واقعی داشته باشند که یک ارز دیجیتال خاص بیش از یک چرخه دوام می آورد.

مرتبط با

او اوایل امروز در شبکه های اجتماعی نوشت: “مم کوین ها در این چرخه از همه چیز بهتر خواهند بود. از گیمر متنفر نباشید، از بازی متنفر باشید.”

او همچنین استدلال می‌کند که سرمایه‌گذاران و معامله‌گران باید هنگام تصمیم‌گیری درباره اینکه کدام کوین میم را بخرند، «کلیه منطق را کنار بگذارند» زیرا آنها باید کاملاً بر غرایز خود تکیه کنند.

زیرفصل تمدید نشده؟

محمودوف علیرغم خوش‌بینی بیش از حد نسبت به میم کوین‌ها، اخیراً پیش‌بینی کرد که فصل طولانی آلت‌کوین مانند آنچه در سال 2021 تجربه شد، وجود نخواهد داشت.

مرتبط با

این کارشناس با اشاره به اینکه پس‌انداز مازاد خانوارهای آمریکایی خشک شده است، گفت: این بدان معناست که آمریکایی‌ها تمایل کمتری به خرج کردن پول برای دارایی‌های پرخطر مانند آلت کوین‌ها خواهند داشت.

سکه های میم در حال افزایش هستند

علیرغم اینکه عملکرد قیمت بیت کوین بسیار ضعیف باقی مانده است، برخی از ارزهای دیجیتال اصلی موفق شده اند در 24 ساعت گذشته سود قابل توجهی را به ثبت برسانند.

Mog Coin (MOG) و BOOK OF MEME (BOME) با افزایش دو رقمی قیمت در صدر صعود قرار دارند. Bonk (BONK) نیز تقریباً 8٪ افزایش یافته است.

در همین حال، Dogecoin (DOGE) و Shiba Inu (SHIB) با افزایش نسبتاً متوسط ​​​​3.1٪ و 1.7٪ همراه بودند.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید