بورس لندن برای ایجاد پلت فرم سنتی معاملات دارایی در بلاک چین


به گفته یکی از مدیران اجرایی، گروه LSE در حال بررسی این موضوع است که چگونه بلاک چین می تواند تجارت دارایی سنتی را بهبود بخشد.

طبق گزارش ها، گروه بورس لندن (LSE) در حال برنامه ریزی برای ایجاد یک پلت فرم مبتنی بر بلاک چین است که دارایی های مالی سنتی را ارائه می دهد.

طبق گزارش رسانه اصلی فایننشال تایمز، این شرکت به مدت یک سال در حال بررسی پتانسیل یک مکان معاملاتی مبتنی بر بلاک چین بوده است. موری روس، رئیس بازار سرمایه در گروه LSE، گفت که تلاش های این شرکت برای مطالعه بلاک چین به نقطه ای رسیده است که آنها تصمیم گرفتند برنامه های خود را به جلو ببرند.

روس همچنین اعلام کرد که چیزی پیرامون ارزهای رمزپایه نمی‌سازد. اما آنها از فناوری بلاک چین برای بهبود کارایی نگهداری، خرید و فروش دارایی های سنتی استفاده خواهند کرد.

به گفته روس، ایده آنها استفاده از فناوری دیجیتال برای ایجاد یک فرآیند “صاف تر، روان تر، ارزان تر و شفاف تر” برای دارایی های سنتی است. مدیر گروه LSE همچنین افزود که آنها این کار را ترتیب خواهند داد.

روس همچنین اظهار داشت که گروه LSE انتظار دارد سرمایه گذاران آماده باشند و فناوری بلاک چین عمومی به اندازه کافی خوب باشد قبل از ادامه پروژه. اگر این طرح به نتیجه برسد، روس ادعا کرد که گروه LSE اولین صرافی بزرگ جهانی خواهد بود که یک اکوسیستم مبتنی بر بلاک چین را به سرمایه‌گذاران ارائه می‌دهد.

مرتبط با: بریتانیا برای گسترش آژانس جرایم رمزنگاری، ولگردی و قانونی استخدام ادامه دارد

در همین حال، سایر زیرساخت‌های مالی سنتی نیز شروع به گرم شدن با ایده ادغام فناوری بلاک چین در مشاغل خود کرده‌اند. در 31 آگوست، شبکه پیام‌رسان بانکی SWIFT گزارشی درباره نحوه اتصال به بلاک چین برای حل مشکل قابلیت همکاری بین شبکه‌های مختلف بلاک چین به اشتراک گذاشت.

در کنار زیرساخت های مالی، یک شرکت هواپیمایی شروع به ادغام فناوری های مبتنی بر بلاک چین کرده است. در 31 آگوست، خطوط هوایی لوفت هانزا برنامه وفاداری توکن غیرقابل تعویض (NFT) خود را در شبکه Polygon راه اندازی کرد. دارندگان NFT شانس دریافت جوایزی مانند دسترسی به سالن و ارتقاء پرواز را خواهند داشت.

مجله: چگونه از ارز دیجیتال خود در یک بازار پر نوسان محافظت کنید: کارشناسان و کارشناسان بیت کوین در این مورد نظر دارند
نویسنده: Ezra Reguerra

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید