لندن به‌عنوان آماده‌ترین شهر جهان برای تجارت رمزنگاری – تحقیقاتی ظاهر می‌شود


بررسی هشت نقطه داده کلیدی نشان داد که لندن دارای بالاترین آمادگی ارز دیجیتال برای جذب کسب و کار و استارت آپ است.

همراه با مقررات طرفدار رمزنگاری، پذیرش جریان اصلی ارزهای رمزپایه نیاز به یک زیرساخت حمایتی دارد که بتواند به عموم مردم اجازه دهد تا به اکوسیستم دسترسی داشته باشند و در معرض آن قرار گیرند. لندن با توجه به هشت شاخص کلیدی در مورد مالیات، دستگاه های خودپرداز، مشاغل و رویدادهای کریپتو، به عنوان آماده ترین شهر جهان برای رمزنگاری برای مشاغل و استارت آپ ها در صدر قرار دارد.

تحقیقات انجام‌شده توسط Recap نشان می‌دهد که دیدگاه ریشی سوناک، نخست‌وزیر بریتانیا، «برای اطمینان از اینکه بخش خدمات مالی بریتانیا همیشه در خط مقدم فناوری و نوآوری قرار دارد» در مسیر درستی قرار دارد. بررسی هشت نقطه داده کلیدی نشان داد که لندن بالاترین آمادگی ارز دیجیتال را برای جذب کسب و کارها و استارت آپ ها دارد.

20 شهر برتر جهان که برای رمزنگاری آماده هستند. منبع: خلاصه

همانطور که در بالا نشان داده شد، کلان شهرهای پیشرو مانند دبی و نیویورک توانستند در سه رتبه اول لیست قرار گیرند. با این حال، هنگ کنگ که به عنوان آماده ترین کشور برای رمزنگاری در سال 2022 قرار گرفت، در این تحقیق به رتبه هفتم سقوط کرد.

50 مرکز رمزنگاری برتر، مقایسه شهر به شهر. منبع: خلاصه

فهرست بالا 50 شهر بزرگ برتر را نشان می دهد که زیرساختی آماده تجربه پذیرش انبوه ارزهای دیجیتال دارند.

برخی از عوامل کلیدی در نظر گرفته شده در این مطالعه شامل تعداد کل رویدادهای رمزنگاری خاص، مشاغل مرتبط با رمزنگاری، شرکت‌های خاص رمزنگاری و تعداد دستگاه‌های خودپرداز رمزنگاری است. برخی از ملاحظات غیر رمزنگاری شامل کیفیت زندگی، هزینه‌های تحقیق و توسعه به عنوان درصدی از تولید ناخالص داخلی و نرخ مالیات بر عایدی سرمایه است.

لندن میزبان بیشترین تعداد افرادی است که در مشاغل مرتبط با رمزنگاری کار می کنند – نشان دهنده علاقه بیشتر مردم به اکوسیستم کریپتو است. با این حال، شهرهای دیگر جغرافیایی لندن را بر اساس معیارهای دیگر تحت الشعاع قرار می دهند و پذیرش جهانی ارزهای دیجیتال را تقویت می کنند.

مرتبط با: داده های گره بیت کوین: فرانکفورت میزبان بزرگترین شبکه سراسری شهر است

بانک انگلستان (BoE) و وزارت خزانه داری بریتانیا، در تلاش برای ماندن در خط مقدم، بر لزوم ایجاد یک ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) تا سال 2030 تاکید کرده اند.

کوین تلگراف قبلاً گزارش داده بود که منابع ادعا کرده اند که نقشه راه “پوند دیجیتال” تا اواسط فوریه معرفی خواهد شد. بر اساس گزارش‌ها، بریتانیا 35 درصد کاهش پرداخت‌های نقدی و سکه‌ای را در سال 2020 تجربه کرده است – که نشانه روشنی از نزدیک شدن به عصر دیجیتالی شدن است.


نویسنده: Arijit Sarkar

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید