لوگان پل در دعوای افترا علیه Coffeezilla به عقب برگشت و عذرخواهی کرد

لوگان پل در دعوای افترا علیه Coffeezilla به عقب برگشت و عذرخواهی کرد


لوگان پل ویدیوی پاسخ خود را که Coffeezilla را هدف قرار داده بود حذف کرد و در یک چرخش غافلگیرکننده عذرخواهی کرد.

یوتیوب، لوگان پل، ویدیویی را حذف کرده است که در آن پل تهدید می کند که از کارآگاه اینترنتی استفان “کافیزیلا” فایندایزن برای یک سریال سه قسمتی که پروژه CryptoZoo را به عنوان “کلاهبرداری” به تصویر می کشد، شکایت می کند.

طبق پستی که Coffezilla در تاریخ 6 ژانویه در توییتر به اشتراک گذاشت، پل قول داد تهدیدات خود را برای طرح دعوای افترا در مورد این ویدئوها پس بگیرد.

Findeisen با به اشتراک گذاشتن یک اسکرین شات از سرور CryptoZoo Discord، پیامی از پل را نشان داد که در آن به کاربر تأیید می‌کرد که پاسخ اولیه Coffeezilla به مجموعه ویدیویی را حذف کرده و عذرخواهی کرد:

او بی فکر و ناسازگار با موضوع اعتماد بود، بنابراین امروز با او تماس گرفتم و عذرخواهی کردم.

«نه با قهوه جنگ. در واقع، من از افشای این موضوع سپاسگزارم. پل افزود: من مسئولیت می‌پذیرم، عذرخواهی می‌کنم و در آینده نزدیک طرحی را ارائه خواهم کرد.

ویدئوی پاسخ پل به اتهامات Coffeezilla در 3 ژانویه در زمان نوشتن این مقاله از یوتیوب حذف شده بود. توییتر پیام فردی که به این ویدیو اشاره کرده است، همچنان مانند روز 23 دسامبر زنده است پیام او این اتهامات را “صحت ندارد”.

مربوط: اخبار شیک: IHOP کاربران رمزارز را با ‘NFT’ فریب می دهد، NFT Logan Paul به 10 دلار و بیشتر کاهش می یابد.

دو کاربر یوتیوب پس از اینکه Coffeezilla اولین مجموعه ویدیویی سه قسمتی را در 17 دسامبر با ادعای تخلفات تجاری متعدد در CryptoZoo و خطاب به Paul، که همچنین چهره پروژه است، راه اندازی کرد، جنگ لفظی را به راه انداختند.

در فایلی که اکنون حذف شده است پاسخ پل با ارسال ویدئویی به Coffeezilla، Coffeezilla را به افترا متهم کرد و گفت: “در دادگاه می بینمت.”

در پست Coffeezilla ذکر شد که پل احتمالاً “سومین پاسخ” داشته است، اما در زمان نگارش این مقاله، نه پل و نه کافه‌زیلا هیچ توضیح بیشتری در مورد این موضوع ندادند.

Cointelegraph برای اظهار نظر با Logan Paul و Stephen “Coffeezilla” Findeisen تماس گرفت اما قبل از انتشار هیچ پاسخی دریافت نکرد.
نویسنده: Stephen Katte

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉