لایت کوین (LTC) به 250 میلیون تراکنش رسید: جزئیات


لایت کوین (LTC)، یکی از اولین ارزهای دیجیتال بازار، با رسیدن به یک چهارم میلیارد تراکنش، یک نقطه عطف تاریخی را جشن می گیرد.

لایت کوین از 250 میلیون تراکنش فراتر رفته است که یک دستاورد قابل توجه برای ارز دیجیتالی است که “نقره به طلای بیت کوین” در نظر گرفته می شود.

لایت کوین که در سال 2011 توسط چارلی لی تأسیس شد، به عنوان جایگزینی سبک تر و سریع تر برای بیت کوین با تأیید تراکنش های سریع تر و کارمزدهای ارزان تر ایجاد شد. این ویژگی ها به پذیرش گسترده آن کمک کرده و آن را به گزینه ای مناسب برای تراکنش های روزانه و پرداخت های خرد تبدیل کرده است.

سال 2024 سال قابل توجهی برای لایت کوین بوده است. بیش از 40 میلیون تراکنش انجام شده در طول سال نشان دهنده افزایش فعالیت و علاقه به ارزهای دیجیتال است.

در طول سال ها، لایت کوین در پردازشگرهای پرداخت و خدمات تجاری متعددی در سراسر جهان ادغام شده است. پذیرش آن توسط پلتفرم‌های اصلی و خرده‌فروشان، در دسترس بودن آن را افزایش داده و حجم تراکنش و پذیرش آن را افزایش داده است.

مرتبط با

بر اساس داده های موجود، LTC بیش از 133000 بار برای پرداخت برای کالاها و خدمات در پردازنده پرداخت رمزنگاری BitPay استفاده شده است. در ماه مارس، شبکه لایت کوین Core 0.21.3 را دریافت کرد که پیشرفت های قابل توجهی را برای شبکه به همراه داشت و جذابیت آن را افزایش داد.

لایت کوین در حال حاضر بیستمین ارز دیجیتال بزرگ با ارزش بازار 6.33 میلیارد دلار و افزایش قیمت 1.22 درصدی نسبت به 24 ساعت گذشته است و به 84.94 دلار رسیده است. این نقطه عطف تکمیل بیش از 250 میلیون تراکنش بسیار بیشتر از یک دستاورد عددی است. این ممکن است نشان دهد که پتانسیل رشد آتی لایت کوین در بازار ارزهای دیجیتال همچنان مرتبط است.

با شتاب گرفتن رشد لایت کوین، جامعه کریپتو این نقطه عطف تراکنش یک‌چهارم میلیاردی را جشن می‌گیرد و با ادامه سفر، اتفاق بزرگ بعدی را پیش‌بینی می‌کند.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید