لایت کوین (LTC) با 12.5 سال فعالیت بدون وقفه به نقطه عطف جدیدی می رسد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

لایت کوین (LTC)، یکی از ارزهای دیجیتال پیشرو، به نقطه عطف قابل توجه 12.5 سال استفاده مداوم رسیده است. این دستاورد بر قابلیت اطمینان و انعطاف پذیری شبکه تأکید می کند.

دسته رسمی لایت کوین X در پیام تبریکی نوشت: “لایت کوین کار می کند. 100% آپتایم برای 12 و 1/2 سال”. چهچهچه.

لایت کوین از زمان آغاز به کار خود در سال 2011 بدون اختلال قابل توجهی کار می کند. این شاهکاری است که بسیاری از ارزهای دیجیتال نمی توانند ادعا کنند. توانایی شبکه برای حفظ عملیات مستمر برای بیش از یک دهه، گواهی بر قدرت فناوری زیربنایی و تعهد جامعه توسعه آن است.

لایت کوین که توسط چارلی لی ایجاد شد، به عنوان “نقره” به “طلا” بیت کوین با محدودیت عرضه 84 میلیون سکه طراحی شد.

این شبکه در طول سال ها شاهد ارتقاء و پیشرفت های زیادی بوده است. لایت کوین، به ویژه، در آگوست 2023 تحت یک “نصف” قرار گرفت که پاداش استخراج را از 12.5 LTC به 6.25 LTC در هر بلوک کاهش داد. این رویداد که تقریباً هر چهار سال یکبار برگزار می شود، برای کنترل تورم و افزایش عمر سیستم پاداش طراحی شده است.

با نگاهی به آینده، لایت کوین در کنار بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال به تکامل خود ادامه می‌دهد و بیش از 238 میلیون تراکنش را از زمان آغاز به کار خود پردازش کرده است. اخیراً IntoTheBlock گزارش داد که شبکه Litecoin (LTC) از پنج میلیون دارنده بلندمدت فراتر رفته است که تقریباً 62.5٪ از تمام آدرس های LTC با موجودی را تشکیل می دهد.

انباشت لایت کوین در Grayscale ادامه دارد و به احتمال زیاد با Litecoin Trust Grayscale مرتبط است.

Coinbase Derivatives اولین صرافی آتی تحت نظارت CFTC بود که معاملات آتی LTC با حاشیه را در این ماه ارائه کرد و نقطه عطف مهم دیگری را رقم زد.

در زمان نگارش این مقاله، LTC با 0.26 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته به 84.43 دلار رسیده است که آن را بیستمین ارز دیجیتال بزرگ با ارزش بازار 6.28 میلیارد دلاری می کند.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید