لایت کوین (LTC) به نقطه عطف تراکنش حماسی 245 میلیونی رسید: جزئیات


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

لایت کوین (LTC)، که اغلب به عنوان “نقره به طلای بیت کوین” شناخته می شود، به نقطه عطفی بزرگ رسیده است.

تا کنون، شبکه لایت کوین بیش از 245 میلیون تراکنش را از زمان تاسیس خود پردازش کرده است که 39 میلیون مورد از این تراکنش ها تنها در سال 2024 انجام شده است. این دستاورد بر ارتباط پایدار لایت کوین و پذیرش رو به رشد آن در اکوسیستم ارزهای دیجیتال تاکید دارد.

لایت کوین توسط چارلی لی در سال 2011 به عنوان جایگزینی سبک تر و سریعتر برای بیت کوین ایجاد شد. این برنامه برای تأیید سریع تر تراکنش ها و کارمزدهای کمتر طراحی شده است و آن را به گزینه ای عملی برای تراکنش های روزمره و پرداخت های خرد تبدیل می کند.

در طول سال ها، لایت کوین به لطف شبکه قوی و جامعه توسعه فعال، جایگاه خود را به عنوان یکی از برترین ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار حفظ کرده است.

در حال حاضر، لایت کوین با ارزش بازار 6196 میلیون دلار، نوزدهمین ارز دیجیتال بزرگ است. در زمان نوشتن این مقاله، LTC با 1.01 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته به 83.14 دلار رسیده است.

مرتبط با

سال 2024 سال قابل توجهی برای شبکه لایت کوین بوده است که تاکنون 39 میلیون تراکنش انجام شده است. عوامل متعددی ممکن است در این افزایش فعالیت نقش داشته باشد، از جمله افزایش پذیرش پروتکل لایت کوین و بهبود مستمر.

ادغام لایت کوین در پردازشگرهای مختلف پرداخت، خدمات تجاری و پلتفرم های مالی قابلیت استفاده آن را گسترش داده است.

مرتبط با

بهبودها و به روز رسانی های مداوم پروتکل لایت کوین، مانند بهبود امنیت و سرعت تراکنش، شبکه را کارآمدتر و برای کاربران جذاب تر کرده است. در ماه مارس، لایت کوین Core 0.21.3 را دریافت کرد.

نقطه عطف پردازش بیش از 245 میلیون تراکنش بیش از یک دستاورد عددی است. این می تواند ارتباط مداوم لایت کوین در فضای ارزهای دیجیتال را برجسته کند.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید