پیشرفت لایت کوین (LTC) می تواند توسط این روند زنجیره ای ایجاد شود


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

لایت کوین (LTC) مدتی است که در حال تبدیل شدن به پشتوانه بوده است زیرا همتایان آن سودهای نسبتاً زیادی را ثبت کرده اند. در زمان نگارش این مقاله، داده های CoinMarketCap نشان می دهد که لایت کوین 0.17 درصد در 24 ساعت گذشته افزایش یافته و به 65.44 دلار رسیده است. این سطح قیمت در یک حرکت محدود مدت کوتاه مدت است که سطحی را نشان می دهد که سکه در ماه گذشته در آن معامله شد.

لایت کوین و نمای زنجیره ای همتا به همتا

طبق داده‌های Santiment، لایت‌کوین فعالیت شبکه‌ای بسیار قوی دارد، شبیه به Maker (MKR) و Lido DAO (LDO). پلتفرم تجزیه و تحلیل رمزارز نشان داد که آدرس‌های فعال روزانه لایت کوین به بالاترین سطح از اکتبر 2023 رسیده است و این رقم اکنون به 1.36 میلیون آدرس رسیده است.

طبق داده‌های Santiment، Maker و LDO نیز به این میزان افزایش یافته‌اند، اما فعالیت‌های زنجیره‌ای آن‌ها منجر به افزایش قیمت شده و باعث عملکرد ضعیف لایت‌کوین شده است. در حالی که رشد ماهانه لایت کوین بیش از 9 درصد کاهش یافت، Maker با 20 درصد افزایش به 1765.71 دلار در این دوره رسید و Lido DAO 30.63 درصد افزایش یافت.

در حالی که ارزش پیشنهادی این سه پروتکل متفاوت است، فقدان همبستگی بین فعالیت زنجیره‌ای لایت‌کوین و رشد قیمت، بر این فرضیه تأکید می‌کند که سرمایه‌گذاران لایت کوین را برای کاربرد آن و نه به عنوان یک دارایی سرمایه‌گذاری می‌پذیرند.

آیا لایت کوین می تواند از تایید ETF بیت کوین تقویت شود؟

لایت کوین شاهد آخرین رویداد نصف شدن خود در آگوست 2023 بود، اما نتوانست باعث افزایش قابل توجهی در قیمت دارایی شود.

صرافی‌های کنونی در حال حاضر به امکان بهره‌مندی لایت‌کوین از هیجان ناشی از تأیید احتمالی ETF بیت‌کوین توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) بستگی دارد. بسیاری از آلتکوین ها در حال حاضر به سمت این امکان حرکت می کنند، اما هیجان BTC ETF هنوز به لایت کوین قیمت گذاری نشده است. این برای آینده ارز دیجیتال صعودی است.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید