Litecoin (LTC) و Dogecoin (Doge) در بهترین رده بندی Bitpay


لایت کوین (LTC) دارد ظاهر شد به عنوان پیشگام در سرویس پردازش پرداخت بیت پی.

بر اساس آخرین داده های منتشر شده توسط بنیاد لایت کوین، لایت کوین به بالاترین حد خود رسیده و 38.25 درصد از کل تراکنش های بیت پی را به خود اختصاص داده است.

این رقم نه تنها موقعیت آن را به عنوان گزینه ترجیحی برای مصرف کنندگان تثبیت می کند، بلکه نقطه عطف مهمی برای ارز دیجیتال است که اغلب نقره به طلای بیت کوین نامیده می شود.

افزایش استفاده از لایت کوین

LTC با میزان استفاده از 38.25 ٪ ، از 23.24 ٪ بیت کوین پیشی گرفته است که مدت هاست که ارز غالب در فضای دیجیتال بوده است.

اتریوم (ETH) با سهم 10.45 درصدی، احتمالاً به دلیل اکوسیستم قابل توجهی که حول قابلیت‌ها و فناوری قراردادهای هوشمند ساخته شده است، همچنان یک عنصر اصلی در فضای تراکنش‌های ارز دیجیتال است.

Dogecoin (DOGE) که در ابتدا به عنوان یک الگوی رفتاری شروع شد، سودمندی تراکنش‌های خود را با نرخ قابل توجه 7.38 درصد ثابت کرده است که نشان‌دهنده قدرت پشتیبانی جامعه و برندسازی در بازار ارزهای دیجیتال است.

حتی تعداد بیشتری از بازیکنان برجسته مانند MATIC و بیت کوین کش (BCH) حضور خود را به ترتیب با 5.09٪ و 6.18٪ احساس می کنند.

تطبیق پذیری پرداخت های رمزنگاری شده

کاربران اکنون می توانند لایت کوین، دوج کوین و سایر سکه ها را با بیت پی در صنایع بی شماری از خرید طلا و جواهرات گرفته تا خرید خودرو و لوازم الکترونیکی خرج کنند.

ارزهای رمزنگاری شده مزایای خود را به کمکهای مالی ، معاملات املاک و مستغلات ، ترتیب سفر و موارد بی شماری دیگر گسترش داده اند.

BitPay یک تجربه معامله یکپارچه را برای کاربران فراهم می کند ، که بدون شک در افزایش استفاده از آن نقش دارد.
نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید