گوش کنید!  کوین تلگراف پادکست های رمزنگاری را راه اندازی می کند که با 4 نمایش شروع می شود

گوش کنید! کوین تلگراف پادکست های رمزنگاری را راه اندازی می کند که با 4 نمایش شروع می شود


محتوای رمزنگاری بیشتری می خواهید؟ بخش پادکست جدید کوین تلگراف دارای چهار برنامه مجزا است که انواع موضوعات تاثیرگذار را بررسی می کند.

در یک سفر طولانی خسته شده اید؟ آیا در حین انجام کارهای خانه چیزی برای استراحت می خواهید؟ کوین تلگراف چیزی برای لذت بردن گوش شما دارد: پادکست های کوین تلگراف، بخش جدیدی از وب سایت با پادکست های رمزنگاری. این قسمت با چهار نمایش آغاز خواهد شد: عجله کردن آن، اسرار تجارت کریپتو، NFT Steez و دستور جلسه.

شنوندگان می‌توانند اکنون کاوش را شروع کنند، زیرا هر برنامه دو قسمت را پخش کرده است – یک تیزر تریلر و یک قسمت کامل. پس از راه اندازی اولیه، هر پادکست قسمت های جدیدی را در روزهای خاصی از هفته منتشر می کند. برخی از برنامه‌ها قسمت‌های هفتگی را پخش می‌کنند، در حالی که برخی دیگر با انتشار محتوا هر دو هفته یکبار و پیش از رفتن به قسمت‌های هفتگی شروع می‌شوند. مردم می توانند جزئیات کامل هر نمایش را با پرش به صفحه اصلی پادکست Cointelegraph مرور کنند.

صفحه پادکست Cointelegraph را بررسی کنید.

آیا نمی دانید از تولیدات جدید چه انتظاری دارید؟

به میزبانی Elisha Owusu Akyaw، عجله کردن آن Web3 دارای مصاحبه‌هایی با رهبران فکری و پیشگامان صنعت بلاک چین است که به تأثیر جهانی متاورس، بیت‌کوین (BTC) و سایر موضوعات در فضای کریپتو و بلاک چین می‌پردازد.

اسرار تجارت کریپتوبه میزبانی بنجامین پیروس، موضوعات مرتبط با تجارت و سرمایه گذاری کریپتو را پوشش می دهد و به شدت بر گفتگو با مهمانانی که معامله گران و سرمایه گذاران کریپتو هستند تمرکز دارد. هر قسمت معمولاً شامل میهمان است که افکار خود را در مورد بازار کریپتو، پیشینه آن، روش‌های معاملاتی و روندهای احتمالی آینده بازار کریپتو به اشتراک می‌گذارد.

به میزبانی آلیسا اکسپوزیتو و ری سالموند، NFT Steez این نگاهی دقیق‌تر به تلاقی رمزارز و فرهنگ دارد. هر چیزی که تحت چتر Web3 یا توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) باشد، یک بازی منصفانه برای بحث در این پادکست است که شامل گفتگو با هنرمندان، رهبران فکری و سازندگان در این زمینه است.

دستور جلسهوب 3 با میزبانان خود، جاناتان دی یانگ و ری سالموند، قصد دارد رمزارز و بلاک چین را برای مردم عادی قابل ارتباط کند. این دو با سازندگان و رهبران Web3 در مورد موضوعات مختلف مصاحبه می کنند تا کشف کنند که چگونه فضا می تواند به زندگی مردم کمک کند. این پادکست از کدنویسان نابغه و سرمایه گذاران خطرپذیر گرفته تا کارمندان خواربارفروشی و باریستاها برای همه مناسب است.

Cointelegraph Podcasts صفحه اختصاصی خود را دارد، اما هر نمایش در Spotify، Apple Podcasts، Google Podcasts و TuneIn نیز در دسترس است.

دیدگاه‌ها، نظرات و دیدگاه‌های بیان‌شده در اینجا به تنهایی متعلق به نویسندگان است و نیازی به بازتاب یا ارائه دیدگاه‌ها و نظرات Cointelegraph نیست.


نویسنده: Cointelegraph

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉