راه حل Lisk L2 تسریع پذیرش کریپتو را ضروری می کند: جزئیات


فهرست

  • Obligate تنظیم شده توسط سوئیس در Lisk L2 مستقر شده است
  • Lisk، Obligate راه حل های جدیدی را برای بخش RWA ارائه خواهد کرد

از آنجایی که Lisk بخشی از اکوسیستم Superchain Optimism است، Obligate تصمیم گرفت از شبکه Lisk L2 به دلیل کارایی، سرعت و مقیاس پذیری بالا که توسط اتریوم (ETH) ایمن شده است، استفاده کند.

Obligate تنظیم شده توسط سوئیس در Lisk L2 مستقر شده است

Lisk، یک راه حل L2 EVM با کارایی بالا و عضو Superchain Optimism، اعلام کرد که Obligate، یک پلت فرم بازار سرمایه مبتنی بر زنجیره سوئیس که به دلیل خدمات مالی مبتکرانه مبتنی بر بلاک چین شناخته شده است، یک نمونه را در شبکه خود مستقر خواهد کرد.

تحت همکاری تازه راه اندازی شده، Lisk و Obligate برای حل چالش ها در بازارهای نوظهور با افزایش دسترسی به خدمات مالی غیرمتمرکز، با یکدیگر همکاری خواهند کرد.

Dominic Schwenter CPO Lisk بر اهمیت استقرار Obligate در بلاک چین خود در رفع تنگناهای توکن سازی RWA در EVM تاکید کرد:

Lisk به طور مداوم راه را در دسترسی به فناوری بلاک چین با تمرکز ویژه بر حل مشکلات دنیای واقعی در بازارهای نوظهور رهبری کرده است. ادغام پلتفرم Obligate با Lisk نه تنها شمول مالی را ترویج می کند، بلکه به راه حل های پیشرفته برای دارایی های دنیای واقعی (RWA) و دارایی های خارج از زنجیره (OCA) منجر می شود. این استقرار گام مهمی در جهت هدف ما برای معرفی میلیاردها نفر بعدی به اکوسیستم Web3 است.

همانطور که قبلا در U.Today پوشش داده شد، بلاک چین Lisk در اواخر سال 2023 به L2 اتریوم تبدیل خواهد شد.

انتقال به اکوسیستم Optimism با همکاری پلتفرم شبکه Gelato تسهیل شد.

Lisk، Obligate راه حل های جدیدی را برای بخش RWA ارائه خواهد کرد

بندیکت شوپلی، یکی از بنیانگذاران Obligate، انتظار دارد که این همکاری جدید نقاط عطف جدیدی را هم برای شرکا و هم برای پذیرش Web3 در دنیای واقعی به همراه داشته باشد:

طراحی Lisk L2 برای پشتیبانی از برنامه‌ها و دارایی‌های دنیای واقعی کاملاً با مأموریت Obligate برای ارائه راه‌حل‌های بلاک چین ایمن و تنظیم‌شده همسو است. مشارکت ما گزینه های مالی قوی، کارآمد و شفاف را برای مناطقی که بیشتر به آن نیاز دارند ارائه می دهد و ما مشتاقانه منتظر تأثیرات مثبت تلاش های مشترک خود هستیم.

Lisk L2 و Obligate به کسب‌وکارها کمک می‌کنند تا از دارایی‌های فیزیکی خود برای تامین مالی استفاده کنند و دسترسی ساده‌تر و کارآمدتر به سرمایه را تسهیل کنند و در نتیجه رشد و ثبات اقتصادی را ارتقا دهند.

این همکاری همچنین از نقاط قوت فناوری Lisk L2 از جمله مقیاس‌پذیری بهبود یافته و تجربه کاربر استفاده می‌کند که برای پذیرش راه‌حل‌های بلاک چین در بازارهایی با درجات مختلف زیرساخت فناوری ضروری است.
نویسنده: Vladislav Sopov

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید