مخترع لینوکس می گوید به کریپتو اعتقادی ندارد


فهرست

  • نامزد ساتوشی؟
  • هیچ تکینگی تکنولوژیکی وجود ندارد

لینوس توروالدز، مهندس نرم افزار فنلاندی-آمریکایی، که به خاطر ایجاد سیستم عامل لینوکس شهرت دارد، طبق آخرین اظهارات خود به ارزهای دیجیتال اعتقادی ندارد. پست انجمن.

دانشمند کامپیوتر 54 ساله کلاس دارایی های در حال ظهور را “ابزار عالی برای کلاهبرداری” نامید. او همچنین خاطرنشان کرد که ارزهای دیجیتال به عنوان یک طرح معمولی پونزی با هدف یافتن «مکنده بعدی که کیسه را در دست دارد» عمل می‌کنند.

او به شوخی گفت: “من به بابانوئل، پری دندان یا خرگوش عید پاک هم اعتقادی ندارم.”

نامزد ساتوشی؟

شایان ذکر است که پدرخوانده جنبش منبع باز، که سیستم کنترل نسخه توزیع شده Git را نیز ایجاد کرد، زمانی شایعه شده بود که ساتوشی ناکاموتو، خالق بیت کوین است.

مرتبط با

توروالدزدر سن 21 سالگی، او مهارت های لازم را برای ایده بیت کوین، ایجاد هسته لینوکس داشت و او را به یکی از نامزدهای احتمالی تبدیل کرد.

این شایعات در ژانویه 2022 زمانی که توروالدز ظاهراً نام واحدی در هسته لینوکس را به “Name = I am Satoshi” تغییر داد، تقویت شد.

با این حال، توروالدز توضیح داد که شخصی که از شیوه عمل GitHub استفاده کرده تا به نظر برسد که شی git در درخت او قرار دارد، فقط یک “شوخی” است.

مرتبط با

او ادامه داد توضیح دادن او افزود که این شایعات فقط “صدای خالی” بوده و او صاحب ثروت بزرگ بیت کوین نیست.

هیچ تکینگی تکنولوژیکی وجود ندارد

توروالدز در پست خود همچنین ایده یک تکینگی تکنولوژیک را رد کرد و آن را “داستان قبل از خواب برای بچه ها” نامید. او به شوخی گفت: «اما برخلاف کاترپیلار بسیار گرسنه، داستان‌های طعمه کلیکی عالی نیز ایجاد می‌کند که می‌توانید درست کنید.

در حالی که دانشمند افسانه ای کامپیوتر اذعان می کند که این یک مفهوم علمی تخیلی عالی است، رشد نمایی ثابت برای او منطقی نیست. توروالدز افزود: “ما شاهد نزدیک شدن محدودیت ها هستیم.”


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید